ZÁPAS
08.08.19 | 2. kolo | David Poljak | Mateusz Terczynski | 6-1, 7-65 | M15 Koszalin | antuka |
ŠTATISTIKY
David Poljak | Mateusz Terczynski | |
1. podanie % | 34/65 (52%) | 49/72 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/34 (76%) | 31/49 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/31 (58%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 32/72 (44%) | 21/65 (32%) |
Vyhrané body celkom | 76/137 (55%) | 61/137 (45%) |
Dvojchyby | 6 | 2 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Poljak | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-A, 40-40 | ||
David Poljak | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Mateusz Terczynski | |
0-0 | ||
David Poljak | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-1 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
6-1 |
2 | ||
David Poljak | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Poljak | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
1-2 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-3 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
David Poljak | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-4 | Mateusz Terczynski | |
0-0 | ||
David Poljak | 3-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40 | ||
4-5 | Mateusz Terczynski | |
0-0 | ||
David Poljak | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
David Poljak | 6-6 | |
0-0 | ||
7-65 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
02.03.96, 28 rokov
21 841 $
02.03.96, 28 rokov
21 841 $
David Poljak vs. Mateusz Terczynski - Vzájomné zápasy
08.08.19 | 2. kolo | David Poljak | Mateusz Terczynski | 6-1, 7-65 | detail zápasu | M15 Koszalin | antuka |
David Poljak form & Mateusz Terczynski form
David Poljak - posledné zápasy
Ostrava Challenger - antuka | ||||
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 6-75, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. James Watt | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.24 kvalifik. | vs. Nikita Ianin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Joe Tyler | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Alex Knaff | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Stijn Pel | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-64, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-74, 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Paul Jubb | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Hazem Naow | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Henrik Bladelius | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jakub Filip | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Henri Haupt | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Mikel Martinez | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-72, 13-11 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 7-67, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Eliakim Coulibaly | - | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu |
Mateusz Terczynski - posledné zápasy
M15 Koszalin - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Maciej Rajski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mikolaj Lis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 2-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 4-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Mikolaj Migdalski | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Filip Kana | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Stephanos Schinas | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Timothy Phung | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Trent Bryde | 6-74, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Gabriel Matuszewski | 6-74, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Adam Jones | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Michal Novansky | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Leo Borg | 3-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Jan Satral | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
04.06.22 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.21 kvalifik. | vs. Daniel Little | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 2-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu |