ZÁPAS
17.08.16 | 1. kolo | David Juras | Pascal Brunner | 3-1, - skreč | Slovakia F4 | antuka |
ŠTATISTIKY
David Juras | Pascal Brunner | |
1. podanie % | 7/9 (78%) | 12/16 (75%) |
Vyhrané body z 1.podania | 7/7 (100%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 1/2 (50%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 8/16 (50%) | 1/9 (11%) |
Vyhrané body celkom | 16/25 (64%) | 9/25 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Slovensko
21.11.99, 24 rokov
21.11.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
David Juras vs. Pascal Brunner - Vzájomné zápasy
17.08.16 | 1. kolo | David Juras | Pascal Brunner | 3-1, Pascal Brunner - skreč | detail zápasu | Slovakia F4 | antuka |
David Juras form & Pascal Brunner form
David Juras - posledné zápasy
Bratislava Challenger - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Ben Patael | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. David Poljak | 0-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Kai Lemstra | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
20.11.18 kvalifik. | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Antonin Stepanek | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
29.10.18 1. kolo kval. | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
23.10.18 kvalifik. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.18 1. kolo kval. | vs. Adam Kalivoda | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Slovakia F2 - antuka | ||||
01.08.18 kvalifik. | vs. Ewan Moore | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Adam Kulich | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 5-7, 6-3, 2-0, Roman Postolka - skreč | detail zápasu | |
Slovakia F1 - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Isa Mammetgulyyev | 6-4, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F9 - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Dustin Goldenberg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F8 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 4-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
Germany F2 - koberec | ||||
22.01.18 2. kolo kval. | vs. Grzegorz Panfil | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Daniel De Jonge | Daniel De Jonge - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
04.11.17 1. kolo kval. | vs. Denys Molchanov | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
02.11.17 2. kolo | vs. Jan Satral | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.17 1. kolo | vs. Maciej Smola | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Vitalii Shcherba | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Levente Godry | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
23.10.17 kvalifik. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Slovakia F2 - antuka | ||||
02.08.17 1. kolo | vs. Nik Razborsek | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Pascal Brunner - posledné zápasy
Hungary F7 - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
08.08.18 1. kolo | vs. Ivan Kosec | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Padova Challenger - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Bastian Malla | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
28.06.18 štvrťfinále | vs. Lukas Rosol | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.18 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. David Pichler | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Hungary F4 - antuka | ||||
15.06.18 štvrťfinále | vs. Lenny Hampel | - Pascal Brunner - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
13.06.18 2. kolo | vs. Petr Michnev | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Levente Godry | 6-0, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Marek Jaloviec | 4-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Marko Tepavac | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F15 - antuka | ||||
20.04.18 štvrťfinále | vs. Rudolf Molleker | 7-62, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.18 2. kolo | vs. Omar Giacalone | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F14 - antuka | ||||
12.04.18 2. kolo | vs. Alexis Musialek | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.18 1. kolo | vs. Leonid Mazo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Croatia F1 - antuka | ||||
09.03.18 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | - Pascal Brunner - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
08.03.18 1. kolo | vs. Samuel Bensoussan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F5 - antuka | ||||
09.02.18 štvrťfinále | vs. Flavio Cipolla | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.18 2. kolo | vs. Duje Kekez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.18 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 6-2, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F4 - antuka | ||||
01.02.18 2. kolo | vs. Pavel Nejedly | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
31.01.18 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Petr Nouza | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.17 1. kolo | vs. Lukas Vejvara | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Peter Heller | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.17 1. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-0, 6-2 | detail zápasu |