ZÁPAS
17.02.18 | 1. kolo kval. | David Jorda Sanchis | Linus Frost | 4-6, 7-5, 6-1 | Turkey F7 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
David Jorda Sanchis vs. Linus Frost - Vzájomné zápasy
17.02.18 | 1. kolo kval. | David Jorda Sanchis | Linus Frost | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | Turkey F7 | tvrdý |
David Jorda Sanchis form & Linus Frost form
David Jorda Sanchis - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | detail zápasu |
Linus Frost - posledné zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Karl Friberg | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 5-1, Elliott Farmer - skreč | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Blake Ellis | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Lukas Artner | 5-0, Lukas Artner - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.19 kvalifik. | vs. Luigi Sorrentino | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Takuya Kureoka | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | Anze Arh - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Robin Thour | 6-75, - Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Valentin Royer | 0-4, - Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tristan Da Lio | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Joffrey De Schepper | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Gregoire Jacq | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Mischa Lanz | 7-5, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Marius Ruzgas | 7-63, 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Simon Yitbarek | 6-73, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Mike Urbanija | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Clement Larriere | 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Oslo - tvrdý I. | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 1-2, - Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 5-7 | detail zápasu |