ZÁPAS
10.03.14 | 2. kolo kval. | Danylo Kalenichenko | Roman Boychuk | 6-3, 6-2 | Ukraine F2 | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
05.01.96, 28 rokov
05.01.96, 28 rokov
Danylo Kalenichenko vs. Roman Boychuk - Vzájomné zápasy
10.03.14 | 2. kolo kval. | Danylo Kalenichenko | Roman Boychuk | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Ukraine F2 | tvrdý I. |
Danylo Kalenichenko form & Roman Boychuk form
Danylo Kalenichenko - posledné zápasy
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-72, 6-71 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Uladzimir Ignatik | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.21 1. kolo | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Istanbul 2 - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Nick Chappell | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Kyiv Challenger - antuka | ||||
06.09.21 kvalifik. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
29.08.21 finále | vs. Mate Valkusz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.21 semifinále | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.21 štvrťfinále | vs. Stefan Palosi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Peter Fajta | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
09.08.21 kvalifik. | vs. Emilio Nava | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kottingbrunn - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Edoardo Eremin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
06.06.21 finále | vs. Matias Zukas | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.21 semifinále | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.06.21 štvrťfinále | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.21 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.06.21 1. kolo | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
14.05.21 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.05.21 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Roman Boychuk - posledné zápasy
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Julius Tverijonas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.21 kvalifik. | vs. Vasil Yehorov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Adrian Toderascu | 6-0, 5-1, Adrian Toderascu - skreč | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Keenan Mayo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Ivan Sergeyev | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. David Volfson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.07.19 kvalifik. | vs. Tim Handel | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Michael Walser | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Zdenek Derkas | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. George Botezan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Igor Sao Thiago | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Issam Haitham Taweel | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu |