Danylo Kalenichenko vs. Johannes Haerteis 25.10.2017

Danylo Kalenichenko vs. Johannes Haerteis 25.10.2017 - Czech Republic F7 (Jablonec Nad Nisou) - porovnanie

ZÁPAS

25.10.171. koloDanylo Kalenichenko Johannes Haerteis 6-4, 6-2 Czech Republic Czech Republic koberec

ŠTATISTIKY

Danylo KalenichenkoJohannes Haerteis
1. podanie %32/60 (53%)33/58 (57%)
Vyhrané body z 1.podania27/32 (84%)20/33 (61%)
Vyhrané body z 2.podania13/28 (46%)12/25 (48%)
Vyhrané break-bally4/4 (100%)1/4 (25%)
Vyhrané body z returnu26/58 (45%)20/60 (33%)
Vyhrané body celkom66/118 (56%)52/118 (44%)
Dvojchyby67
Esá116

ŠTATISTIKY

6-2

Danylo Kalenichenko
Ukrajina
02.02.94, 24 rokov




575
54
50 260 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
22.02.96, 22 rokov




471
77
46 342 $
Johannes Haerteis
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Danylo Kalenichenko vs. Johannes Haerteis - Vzájomné zápasy

25.10.171. koloDanylo KalenichenkoJohannes Haerteis6-4, 6-2 detail zápasuCzech Republic Czech Republic koberec

Danylo Kalenichenko - posledné zápasy

India Pune Challenger - tvrdý
19.11.18
kvalifik.
vs. Francesco Vilardo3-6, 7-5, 5-7 prehradetail zápasu
18.11.18
2. kolo kval.
vs. Khumoun Sultanov5-7, 7-63, 6-4 výhradetail zápasu
17.11.18
1. kolo kval.
vs. Jayesh Pungliya6-3, 6-2 výhradetail zápasu
India Bangalore Challenger - tvrdý
10.11.18
1. kolo kval.
vs. Luke Saville4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Slovakia Bratislava Challenger - tvrdý I.
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Elmar Ejupovic2-6, 7-62, 6-77 prehradetail zápasu
Nigeria Nigeria F5 - tvrdý
12.10.18
semifinále
vs. Jack Draper5-7, 2-6 prehradetail zápasu
11.10.18
štvrťfinále
vs. Benjamin Lock7-5, 6-2 výhradetail zápasu
10.10.18
2. kolo
vs. Hugo Largo6-2, 6-2 výhradetail zápasu
09.10.18
1. kolo
vs. Isaac Stoute6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Nigeria Nigeria F4 - tvrdý
06.10.18
semifinále
vs. Arthur Rinderknech3-6, 2-6 prehradetail zápasu
04.10.18
štvrťfinále
vs. Benjamin Lock7-67, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
03.10.18
2. kolo
vs. Arnaud Sewanou6-1, 6-0 výhradetail zápasu
01.10.18
1. kolo
vs. Courtney John Lock6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Hungary Hungary F7 - antuka
29.08.18
1. kolo
vs. Pavel Nejedly6-3, 3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Hungary Hungary F6 - antuka
24.08.18
štvrťfinále
vs. Sadio Doumbia2-6, 5-7 prehradetail zápasu
23.08.18
2. kolo
vs. Bruno Sant'Anna7-64, 6-3 výhradetail zápasu
21.08.18
1. kolo
vs. Martin Zeljenka6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Slovakia Slovakia F3 - antuka
10.08.18
štvrťfinále
vs. Alex Molcan6-1, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
09.08.18
2. kolo
vs. Andrej Glvac4-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
08.08.18
1. kolo
vs. Samuel Hodor6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Slovakia Slovakia F2 - antuka
04.08.18
semifinále
vs. Alex Molcan5-7, 2-6 prehradetail zápasu
03.08.18
štvrťfinále
vs. Tadeas Paroulek6-2, 2-6, 7-65 výhradetail zápasu
02.08.18
2. kolo
vs. Fabian Marozsan2-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
31.07.18
1. kolo
vs. Vitaliy Sachko6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Slovakia Slovakia F1 - antuka
28.07.18
semifinále
vs. Alex Molcan4-6, 0-6 prehradetail zápasu
27.07.18
štvrťfinále
vs. Tadeas Paroulek3-6, 6-3, 7-62 výhradetail zápasu
26.07.18
2. kolo
vs. Matej Maruscak6-3, 6-2 výhradetail zápasu
24.07.18
1. kolo
vs. David Damian Brna6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Czech Republic Czech Republic - antuka
25.06.18
1. kolo
vs. Sven Lah4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Hungary Hungary F5 - antuka
18.06.18
1. kolo
vs. Dragos Dima4-6, 3-6 prehradetail zápasu

Johannes Haerteis - posledné zápasy

Slovakia Bratislava Challenger - tvrdý I.
06.11.18
1. kolo
vs. Lukas Rosol3-6, 3-6 prehradetail zápasu
05.11.18
kvalifik.
vs. Ante Pavic4-6, 7-5, 7-62 výhradetail zápasu
04.11.18
2. kolo kval.
vs. Matteo Viola6-3, 7-65 výhradetail zápasu
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Thomas Statzberger6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Eckental Challenger - koberec
28.10.18
2. kolo kval.
vs. Albano Olivetti3-6, 4-6 prehradetail zápasu
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Tim Hofmann6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Germany Ismaning Challenger - koberec
20.10.18
semifinále
vs. Gleb Sakharov4-6, 2-6 prehradetail zápasu
19.10.18
štvrťfinále
vs. Daniel Masur7-5, 6-3 výhradetail zápasu
18.10.18
2. kolo
vs. Lukas Klein6-3, 4-6, 7-5 výhradetail zápasu
17.10.18
1. kolo
vs. Dennis Novak0-6, 7-65, 7-5 výhradetail zápasu
15.10.18
kvalifik.
vs. Szymon Walkow6-4, 6-4 výhradetail zápasu
14.10.18
2. kolo kval.
vs. Marek Gengel6-2, 6-2 výhradetail zápasu
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Manuel Guinard7-61, 6-2 výhradetail zápasu
Sweden Sweden F5 - tvrdý I.
05.10.18
semifinále
vs. Emil Ruusuvuori4-6, 5-7 prehradetail zápasu
04.10.18
štvrťfinále
vs. George Botezan6-4, 6-4 výhradetail zápasu
03.10.18
2. kolo
vs. Lucas Catarina7-5, 6-2 výhradetail zápasu
02.10.18
1. kolo
vs. Antoine Bellier6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Sweden Sweden F4 - tvrdý I.
27.09.18
štvrťfinále
vs. Christopher Heyman3-6, 6-4, 4-6 prehradetail zápasu
26.09.18
2. kolo
vs. Otto Virtanen7-67, 2-0, Otto Virtanen - skrečvýhradetail zápasu
24.09.18
1. kolo
vs. Fred Simonsson6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Romania Sibiu Challenger - antuka
16.09.18
2. kolo kval.
vs. Julian Lenz4-6, 4-6 prehradetail zápasu
15.09.18
1. kolo kval.
vs. Vit Kopriva6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Romania Romania F13 - antuka
13.09.18
2. kolo
vs. Gabriel Alejandro Hidalgo4-6, 5-7 prehradetail zápasu
11.09.18
1. kolo
vs. Gabi Adrian Boitan6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Germany F13 - antuka
23.08.18
2. kolo
vs. Peter Heller1-6, 0-6 prehradetail zápasu
22.08.18
1. kolo
vs. Florian Fallert6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Germany Meerbusch Challenger - antuka
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Takashi Saito2-5, - Johannes Haerteis - skrečprehradetail zápasu
Germany Pullach Challenger - antuka
04.08.18
1. kolo kval.
vs. Alexandre Muller6-77, 5-7 prehradetail zápasu
Poland Sopot Challenger - antuka
29.07.18
2. kolo kval.
vs. Roberto Marcora4-6, 5-7 prehradetail zápasu
28.07.18
1. kolo kval.
vs. Kamil Gajewski6-3, 6-2 výhradetail zápasu
<