Ukrajina
17.01.96, 28 rokov
17.01.96, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
30.07.99, 24 rokov
30.07.99, 24 rokov
Danyil Chornous vs. Nabi Kustepe - Vzájomné zápasy
17.03.18 | 1. kolo kval. | Danyil Chornous | Nabi Kustepe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Turkey F11 | antuka |
Danyil Chornous form & Nabi Kustepe form
Danyil Chornous - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.21 1. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Kalinin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Hong-Lin Fu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Preston Brown | Preston Brown - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Romanov | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Matic Spec | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. George Loffhagen | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F21 - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Taras Ivasyshyn | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Nabi Kustepe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F46 - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Gabriel Evtimov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F45 - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Francisco Vittar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F44 - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F43 - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. James Allemby | 6-4, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Victor Haddad | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F42 - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Furkan Fidan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Boris Butulija | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F35 - antuka | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Bastien Kolly | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Nikita Valentsev | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Ukraine F5 - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Daniil Klimov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Poland F10 - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Mikolaj Borkowski | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Poland F9 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Artjoms Jesaibegjans | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.17 kvalifik. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Nabi Kustepe - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Galimardanov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Avni Avnioglu | 0-6, 0-1, - Nabi Kustepe - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Luis Gomar Monio | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Sarp Agabigun | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Venci Ivanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Hugo Largo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Vitomir Markovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Shainyan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Shainyan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F21 - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Batuhan Ketene | 2-6, 0-3, - Nabi Kustepe - skreč | detail zápasu | |
Turkey F20 - antuka | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Hermanni Tiainen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F19 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F17 - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Mohammad Khaled Abou Khamis | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F14 - antuka | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 0-6, 0-1, - Nabi Kustepe - skreč | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Danyil Chornous | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F8 - tvrdý | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Sergio Barranco | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F6 - tvrdý | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F3 - tvrdý | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F46 - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Sergei Lysov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Kevin Kaczynski | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Mustafa Deger Gokalp | 2-6, 1-2, - Nabi Kustepe - skreč | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F28 - tvrdý | ||||
31.07.17 kvalifik. | vs. Sathi Reddy Chirala | 1-6, 1-6 | detail zápasu |