ZÁPAS
23.10.18 | 1. kolo | Dante Gennaro | Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-3 | Turkey F33 | antuka |
ŠTATISTIKY
Dante Gennaro | Vital Flurin Leuch | |
1. podanie % | 34/48 (71%) | 36/63 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/34 (79%) | 20/36 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/14 (64%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 30/63 (48%) | 12/48 (25%) |
Vyhrané body celkom | 66/111 (59%) | 45/111 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Vital Flurin Leuch | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dante Gennaro | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Vital Flurin Leuch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Vital Flurin Leuch | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-1 | Vital Flurin Leuch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-1 | Vital Flurin Leuch | |
0-0, 15-40 | ||
Dante Gennaro | 4-2 | |
5-2 | Vital Flurin Leuch | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Dante Gennaro | 5-3 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Dante Gennaro | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Vital Flurin Leuch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-1 | Vital Flurin Leuch | |
0-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
1-2 | Vital Flurin Leuch | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-2 | Vital Flurin Leuch | |
Dante Gennaro | 3-2 | |
Dante Gennaro | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Vital Flurin Leuch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
5-3 | Vital Flurin Leuch | |
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lichtenštajnsko
11.05.97, 26 rokov
11.05.97, 26 rokov
Dante Gennaro vs. Vital Flurin Leuch - Vzájomné zápasy
23.10.18 | 1. kolo | Dante Gennaro | Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Turkey F33 | antuka |
Dante Gennaro form & Vital Flurin Leuch form
Dante Gennaro - posledné zápasy
M15 Varna - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Tim Heger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Admir Kalender | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Federico Zeballos | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Eric Caleguer | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Max Houkes | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Reus - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Johan Nikles | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manama - tvrdý | ||||
20.03.19 2. kolo | vs. Isaac Stoute | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.19 1. kolo | vs. Pere Riba | 2-1, Pere Riba - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.02.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 0-6, 0-2, - Dante Gennaro - skreč | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
24.01.19 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.01.19 1. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 0-1, - Dante Gennaro - skreč | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
09.01.19 1. kolo | vs. Dennis Uspensky | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F29 - antuka | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Jordi Munoz-Abreu | 6-77, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Manfred Fellin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
25.11.18 finále | vs. Edris Fetisleam | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.18 semifinále | vs. Dejan Katic | 6-4, 1-0, Dejan Katic - skreč | detail zápasu | |
23.11.18 štvrťfinále | vs. Facundo Juarez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.18 2. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.18 1. kolo | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
19.11.18 finále | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Vital Flurin Leuch - posledné zápasy
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Vasileios Voltirakis | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Filippo Moroni | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Horgen - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Timo Lanz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Schlieren - antuka | ||||
19.08.19 kvalifik. | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Tim Hofmann | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Matteo Gigante | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Marco Corino | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Luka Stojanovic (SRB) | 1-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Samuel Hodor | 6-73, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
29.04.19 kvalifik. | vs. Alexander Merino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Alexandru Vasile Manole | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Dante Gennaro | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Horst Rieder | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Nicholas Adesalu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Niklas Guttau | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F14 - tvrdý I. | ||||
02.10.18 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. John Harrison Richmond | 6-0, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Maikel Borg | 5-7, 1-6 | detail zápasu |