INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dante Gennaro vs. Linus Frost - Vzájomné zápasy
19.06.17 | 2. kolo kval. | Dante Gennaro | Linus Frost | 5-7, 7-5, 7-5 | detail zápasu | Poland F2 | antuka |
Dante Gennaro form & Linus Frost form
Dante Gennaro - posledné zápasy
M15 Varna - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Tim Heger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Admir Kalender | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Federico Zeballos | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Eric Caleguer | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Max Houkes | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Reus - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Johan Nikles | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manama - tvrdý | ||||
20.03.19 2. kolo | vs. Isaac Stoute | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.19 1. kolo | vs. Pere Riba | 2-1, Pere Riba - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.02.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 0-6, 0-2, - Dante Gennaro - skreč | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
24.01.19 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.01.19 1. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 0-1, - Dante Gennaro - skreč | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
09.01.19 1. kolo | vs. Dennis Uspensky | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F29 - antuka | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Jordi Munoz-Abreu | 6-77, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Manfred Fellin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
25.11.18 finále | vs. Edris Fetisleam | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.18 semifinále | vs. Dejan Katic | 6-4, 1-0, Dejan Katic - skreč | detail zápasu | |
23.11.18 štvrťfinále | vs. Facundo Juarez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.18 2. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.18 1. kolo | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
19.11.18 finále | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Linus Frost - posledné zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Karl Friberg | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 5-1, Elliott Farmer - skreč | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Blake Ellis | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Lukas Artner | 5-0, Lukas Artner - skreč | detail zápasu | |
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.19 kvalifik. | vs. Luigi Sorrentino | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Takuya Kureoka | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | Anze Arh - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Robin Thour | 6-75, - Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Valentin Royer | 0-4, - Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Joffrey De Schepper | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tristan Da Lio | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Gregoire Jacq | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Mischa Lanz | 7-5, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Marius Ruzgas | 7-63, 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Simon Yitbarek | 6-73, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Mike Urbanija | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Clement Larriere | 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Oslo - tvrdý I. | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 1-2, - Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 5-7 | detail zápasu |