Uzbekist
30.03.98, 26 rokov
30.03.98, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
19.09.95, 28 rokov
14 482 $
19.09.95, 28 rokov
14 482 $
Danis Baybekov vs. Pavel Tsoy - Vzájomné zápasy
18.09.17 | kvalifik. | Danis Baybekov | Pavel Tsoy | 6-3, 7-63 | detail zápasu | Kazakhstan F6 | antuka |
Danis Baybekov form & Pavel Tsoy form
Danis Baybekov - posledné zápasy
M25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Scott Duncan | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 1-6, 7-5, 2-10 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Alibek Aidaraly | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.18 kvalifik. | vs. Islom Anvarkhodjaev | 1-6, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Dietrich Dernowski | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Vladimir Uzhylovsky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Pavel Tsoy | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Sardor Pulatov | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Alisher Nosirov | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Mirsodik Parpiev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. Timur Khabibulin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Batyr Sapaev | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Rodion Pak | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Dias Meiirbek | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.16 kvalifik. | vs. Zhansultan Chembotayev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Nail Khabiyev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Dmytro Ishtuganov | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Zhansultan Chembotayev | 6-72, 0-6 | detail zápasu |
Pavel Tsoy - posledné zápasy
M25 Namangan - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Bezborodov | 6-3, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Viacheslav Yulik | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Sundet Nagimetov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.18 kvalifik. | vs. Fariduni Hamid | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Aziz Dadabaev | 6-0, 3-2, - Pavel Tsoy - skreč | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-1, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Karshi Challenger - tvrdý | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Betov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
23.04.18 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
16.04.18 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Ramazan Nureev | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F1 - tvrdý I. | ||||
13.02.18 1. kolo | vs. Lukas Ollert | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.18 kvalifik. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
07.10.17 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
30.09.17 1. kolo kval. | vs. Clement Geens | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Rodion Pak | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Dietrich Dernowski | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Denys Klok | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Kudratilla Shonigmatov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Danis Baybekov | 3-6, 6-73 | detail zápasu |