ZÁPAS
29.08.19 | 2. kolo | Daniel Dutra Da Silva | Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | M25 Donostia | antuka |
ŠTATISTIKY
Daniel Dutra Da Silva | Rio Noguchi | |
1. podanie % | 39/76 (51%) | 38/70 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/39 (72%) | 19/38 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/37 (46%) | 17/32 (53%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 34/70 (49%) | 31/76 (41%) |
Vyhrané body celkom | 79/146 (54%) | 67/146 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Rio Noguchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Daniel Dutra Da Silva | 1-0 | |
0-0, 30-0 | ||
2-0 | Rio Noguchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daniel Dutra Da Silva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Rio Noguchi | |
0-0 | ||
4-2 | Rio Noguchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP] | ||
Daniel Dutra Da Silva | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Rio Noguchi | |
6-3 |
2 | ||
Daniel Dutra Da Silva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Rio Noguchi | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniel Dutra Da Silva | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Rio Noguchi | |
Daniel Dutra Da Silva | 2-2 | |
0-0, 0-15 | ||
3-2 | Rio Noguchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Daniel Dutra Da Silva | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Rio Noguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Daniel Dutra Da Silva | 5-3 | |
0-0, 0-15 | ||
6-4 | Rio Noguchi | |
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Daniel Dutra Da Silva vs. Rio Noguchi - Vzájomné zápasy
29.08.19 | 2. kolo | Daniel Dutra Da Silva | Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M25 Donostia | antuka |
Daniel Dutra Da Silva form & Rio Noguchi form
Daniel Dutra Da Silva - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Maceio - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Mateus Alves | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mateus Alves | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Juan Pablo Ficovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Gustavo Tedesco | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 3-6, 0-2, - Daniel Dutra Da Silva - skreč | detail zápasu |
Rio Noguchi - posledné zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
24.03.24 finále | vs. Alex Bolt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Shintaro Imai | 3-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Pavle Marinkov | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 6-1, 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Blake Mott | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
12.01.24 semifinále | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 štvrťfinále | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 1-0, Yasutaka Uchiyama - skreč | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Maximus Jones | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Kaichi Uchida | 6-74, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Yunseong Chung | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Blake Ellis | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-2 | detail zápasu |