ZÁPAS
15.09.17 | štvrťfinále | Daniel Dutra Da Silva | Mariano Kestelboim | 1-6, 6-4, 6-3 | Argentina F7 | antuka |
ŠTATISTIKY
Daniel Dutra Da Silva | Mariano Kestelboim | |
1. podanie % | 36/69 (52%) | 70/96 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/36 (64%) | 44/70 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/33 (55%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/13 (31%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 41/96 (43%) | 28/69 (41%) |
Vyhrané body celkom | 82/165 (50%) | 83/165 (50%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Daniel Dutra Da Silva vs. Mariano Kestelboim - Vzájomné zápasy
25.02.20 | 1. kolo | Mariano Kestelboim | Daniel Dutra Da Silva | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | M25 Cordoba | antuka |
15.09.17 | štvrťfinále | Daniel Dutra Da Silva | Mariano Kestelboim | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | Argentina F7 | antuka |
07.09.17 | štvrťfinále | Daniel Dutra Da Silva | Mariano Kestelboim | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Argentina F6 | antuka |
18.05.16 | 2. kolo | Daniel Dutra Da Silva | Mariano Kestelboim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Argentina F7 | antuka |
10.08.15 | 2. kolo | Daniel Dutra Da Silva | Mariano Kestelboim | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Argentina F8 | antuka |
Daniel Dutra Da Silva form & Mariano Kestelboim form
Daniel Dutra Da Silva - posledné zápasy
San Miguel - antuka | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 6-1, 6-73 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-0, Conner Huertas Del Pino - skreč | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Maceio - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Mateus Alves | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mateus Alves | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Juan Pablo Ficovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Mariano Kestelboim - posledné zápasy
San Miguel - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 0-6, 2-5, - Mariano Kestelboim - skreč | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 7-62, 3-0, Facundo Mena - skreč | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 6-72, 6-1, 5-2, Gerard Campana Lee - skreč | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Joao Sonaglia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
26.02.24 finále | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Bancalari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-2, 4-0, Igor Gimenez - skreč | detail zápasu |