ZÁPAS
23.06.18 | 2. kolo kval. | Daniel Paty | Marcell Bartakovics | 7-5, 6-3 | Czech Republic | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Maďarsko
19.10.97, 26 rokov
19.10.97, 26 rokov
Daniel Paty vs. Marcell Bartakovics - Vzájomné zápasy
23.06.18 | 2. kolo kval. | Daniel Paty | Marcell Bartakovics | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Czech Republic | antuka |
Daniel Paty form & Marcell Bartakovics form
Daniel Paty - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Adrian Bodmer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. David Poljak | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 7-63, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Matej Rudolf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Juan Bautista Torres | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Jiri Barnat | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Lukas Rosol | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Filip Duda | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Andrew Paulson | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Jiri Barnat | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 7-66, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
30.07.23 finále | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. Liam Gavrielides | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.23 štvrťfinále | vs. Philip Florig | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 4-0, Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. David Fix | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Louis Wessels | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Marcell Bartakovics - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Vuk Radjenovic | 6-75, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Luka Vuglar | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yannick Penkner | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Kornel Halmos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Marc Majdandzic | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Kevin Humpfner | 4-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Csongor Hejjas | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Homola | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Luca Parenti | 1-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Gregor Hausberger | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Roko Horvat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Jaka Protic Zakelj | 7-66, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Pisaric | 6-4, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Marko Mileticki | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 4-6, 1-2, - Marcell Bartakovics - skreč | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 7-67, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Simon Smejkal | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Sandro Szic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Miha Vetrih | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Morris Kipcak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Sandro Szic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Csongor Hejjas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 7-5, 4-6, 8-10 | detail zápasu |