ZÁPAS
05.03.13 | 1. kolo kval. | Daniel Munoz-De La Nava | Joao Sousa | 6-3, 3-6, 6-3 | Indian Wells | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Daniel Munoz-De La Nava | Joao Sousa | |
1. podanie % | 53/86 (62%) | 51/80 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 41/53 (77%) | 36/51 (71%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/33 (55%) | 16/29 (55%) |
Vyhrané break-bally | 2/5 (40%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 28/80 (35%) | 27/86 (31%) |
Vyhrané body celkom | 87/166 (52%) | 79/166 (48%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá | 6 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Daniel Munoz-De La Nava vs. Joao Sousa - Vzájomné zápasy
05.03.13 | 1. kolo kval. | Daniel Munoz-De La Nava | Joao Sousa | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Indian Wells | tvrdý |
08.03.10 | 2. kolo kval. | Joao Sousa | Daniel Munoz-De La Nava | 5-7, 6-2, 7-5 | detail zápasu | Rabat Challenger | antuka |
Daniel Munoz-De La Nava form & Joao Sousa form
Daniel Munoz-De La Nava - posledné zápasy
Barcelona Challenger - antuka | ||||
02.10.19 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Taro Daniel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Sandro Ehrat | 5-7, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-2, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
14.08.19 2. kolo | vs. Jan Choinski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Hugo Nys | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Spain F28 - antuka | ||||
22.09.18 semifinále | vs. Gonzalo Lama | 6-75, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.18 štvrťfinále | vs. Nam Hoang Ly | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.09.18 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 6-1, 1-0, Pol Martin Tiffon - skreč | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Andrea Basso | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Andrej Martin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.18 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Padova Challenger - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Federico Gaio | 7-60, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
25.06.18 1. kolo | vs. Rogerio Dutra Da Silva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Poprad Tatry - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Filip Horansky | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Kevin Krawietz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.06.18 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Mestre Challenger - antuka | ||||
21.05.18 1. kolo | vs. Scott Griekspoor | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Lloyd Harris | 7-64, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
15.05.18 1. kolo | vs. Andrea Basso | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Pedro Sousa | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Francisco Cabral | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F9 - antuka | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Juan Carlos Saez | 6-1, 4-6, 3-4, - Daniel Munoz-De La Nava - skreč | detail zápasu | |
18.04.18 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-0, 6-75, 7-65 | detail zápasu |
Joao Sousa - posledné zápasy
Estoril - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Arthur Fils | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 štvrťfinále | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | - Joao Sousa - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 7-66, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Vilius Gaubas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
11.01.24 štvrťfinále | vs. Martin Damm | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-65, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
05.01.24 štvrťfinále | vs. Maks Kasnikowski | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Paul Jubb | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Li Tu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Toby Samuel | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Gabriel Diallo | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Patrick Brady | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 6-74, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Neil Oberleitner | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Martin Damm | 3-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Pedro Sousa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
15.09.23 | vs. Sebastian Ofner | 5-7, 6-3, 7-61 | detail zápasu |