Izrael
21.02.97, 27 rokov
21.02.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
23.01.99, 25 rokov
23.01.99, 25 rokov
Daniel Dudockin vs. Itay Shpindler - Vzájomné zápasy
19.10.15 | 2. kolo kval. | Daniel Dudockin | Itay Shpindler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Israel F14 | tvrdý |
Daniel Dudockin form & Itay Shpindler form
Daniel Dudockin - posledné zápasy
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Apuroop Patlolla Reddy | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Hiddleson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Kento Yamada | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-0, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 kvalifik. | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Luca Keist | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Emmanuel Luria | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.18 kvalifik. | vs. Adam Levi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Leonardo Schmitz Frederico | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.18 kvalifik. | vs. Barnaby Smith | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Leonardo Schmitz Frederico | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
24.04.18 kvalifik. | vs. Romain Bauvy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Almog Levi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Keivon Tabrizi | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
07.06.17 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Entelis | 6-4, 6-76, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
23.05.17 1. kolo | vs. Dekel Bar | 6-79, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Dov Valensi | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Itay Shpindler - posledné zápasy
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Julius Tverijonas | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | - Itay Shpindler - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Nir Solan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Barnaby Smith | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.18 kvalifik. | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-4, 3-1, Oz Daniel - skreč | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Mattan Kermish | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | Lior Goldenberg - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
11.12.17 kvalifik. | vs. Alexis Canter | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-3, 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
23.10.17 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Leny Mitjana | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Luca Gelhardt | 7-5, Luca Gelhardt - skreč | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Albert Hill | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Helman Volkats | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Costantinos Christoforou | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Roee Benya | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Niclas Genovese | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.17 kvalifik. | vs. Nikolay Kolobaev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Alon Elia | 1-6, 1-6 | detail zápasu |