Daniel Dudockin vs. Daniel Entelis

Daniel Dudockin vs. Daniel Entelis - Israel F9 (Kiryat Shmona) - porovnanie

ZÁPAS

05.06.172. kolo kval.Daniel Dudockin Daniel Entelis 6-4, 6-76, 6-0 Izrael Israel F9 tvrdý

ŠTATISTIKY

6-0

Daniel Dudockin
Izrael
21.02.97, 22 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
20.07.99, 20 rokov







Daniel Entelis
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Daniel Dudockin vs. Daniel Entelis - Vzájomné zápasy

05.06.172. kolo kval.Daniel DudockinDaniel Entelis6-4, 6-76, 6-0 detail zápasuIzrael Israel F9 tvrdý

Daniel Dudockin - posledné zápasy

Izrael M15 Netanya - tvrdý
18.06.19
kvalifik.
vs. Kento Yamada6-3, 1-6, 8-10 prehradetail zápasu
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Guy Dagan6-0, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
10.06.19
kvalifik.
vs. Boris Pokotilov2-6, 2-6 prehradetail zápasu
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Demetris Azoides4-6, 6-2, 10-7 výhradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
25.06.18
kvalifik.
vs. Luca Keist5-7, 0-6 prehradetail zápasu
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Yam Ziv6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F10 - tvrdý
19.06.18
1. kolo
vs. Emmanuel Luria5-7, 3-6 prehradetail zápasu
18.06.18
kvalifik.
vs. Adam Levi6-0, 6-1 výhradetail zápasu
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Leonardo Schmitz Frederico6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Shahar Gabay6-1, 6-2 výhradetail zápasu
10.06.18
kvalifik.
vs. Barnaby Smith3-6, 0-6 prehradetail zápasu
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Leonardo Schmitz Frederico6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F6 - tvrdý
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Yair Sarouk3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F5 - tvrdý
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F4 - tvrdý
24.04.18
kvalifik.
vs. Romain Bauvy4-6, 2-6 prehradetail zápasu
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely6-2, 6-3 výhradetail zápasu
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Almog Levi6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
26.06.17
kvalifik.
vs. Franco Ribero3-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.06.17
2. kolo kval.
vs. Edan Bakshi6-1, 6-2 výhradetail zápasu
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz1-6, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
19.06.17
1. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi3-6, 6-4, 5-7 prehradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
07.06.17
1. kolo
vs. Jordan Hasson5-7, 4-6 prehradetail zápasu
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Daniel Entelis6-4, 6-76, 6-0 výhradetail zápasu
05.06.17
kvalifik.
vs. Lior Goldenberg6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
23.05.17
1. kolo
vs. Dekel Bar6-79, 6-4, 2-6 prehradetail zápasu
22.05.17
1. kolo kval.
vs. Dov Valensi6-0, 6-0 výhradetail zápasu
22.05.17
2. kolo kval.
vs. Jeff Guerrero6-4, 4-6, 7-5 výhradetail zápasu
22.05.17
kvalifik.
vs. Motvey Radionov6-72, 6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F7 - tvrdý
15.05.17
2. kolo kval.
vs. Omer Katz6-1, 6-1 výhradetail zápasu

Daniel Entelis - posledné zápasy

Izrael Israel F5 - tvrdý
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Rudy Richter6-3, 0-4, - Daniel Entelis - skrečprehradetail zápasu
28.04.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin2-6, 6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F1 - tvrdý
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F18 - tvrdý
11.12.17
2. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F17 - tvrdý
05.12.17
1. kolo
vs. Scott Griekspoor1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F16 - tvrdý
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Dor Wertheimer2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F44 - antuka
20.11.17
1. kolo kval.
vs. Bang Shuo Yin7-5, 3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F43 - antuka
13.11.17
1. kolo kval.
vs. Mohsen Hossein Zade Mohsen Hossein Zade - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
13.11.17
kvalifik.
vs. Mert Naci Turker5-7, 3-6 prehradetail zápasu
13.11.17
2. kolo kval.
vs. Onur Ernazci6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F15 - tvrdý
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Alexander Day3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
23.10.17
kvalifik.
vs. Alexis Canter3-6, 2-6 prehradetail zápasu
23.10.17
2. kolo kval.
vs. Roee Benya6-2, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-2 výhradetail zápasu
16.10.17
kvalifik.
vs. Ram Kapach4-6, 2-6 prehradetail zápasu
16.10.17
2. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya6-2, 7-64 výhradetail zápasu
Belarus Belarus F2 - tvrdý
14.08.17
1. kolo kval.
vs. Sharobiddin Abzalov2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Belarus Belarus F1 - tvrdý
07.08.17
1. kolo kval.
vs. Maxime Cressy2-6, 7-5, 3-6 prehradetail zápasu
Latvia Latvia F1 - antuka
31.07.17
kvalifik.
vs. Andrey Chepelev3-6, 0-6 prehradetail zápasu
31.07.17
1. kolo kval.
vs. Evgeny Vanag6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Georgia Georgia F3 - antuka
19.07.17
1. kolo
vs. Aleksandre Bakshi0-6, 1-6 prehradetail zápasu
Georgia Georgia F2 - antuka
10.07.17
2. kolo kval.
vs. Dimitriy Voronin4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
26.06.17
1. kolo
vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
21.06.17
1. kolo
vs. James Marsalek2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F10 - tvrdý
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman3-6, 6-74 prehradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Daniel Dudockin4-6, 7-66, 0-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
22.05.17
1. kolo kval.
vs. Louroi Martinez2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F7 - tvrdý
15.05.17
1. kolo kval.
vs. Ran Derei6-3, 6-0 výhradetail zápasu
15.05.17
2. kolo kval.
vs. Nikolay Kolobaev0-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F6 - tvrdý
08.05.17
1. kolo kval.
vs. Yotam Fux6-0, 6-2 výhradetail zápasu
<