INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Daniel Cox vs. Matthias Wunner - Vzájomné zápasy
24.02.14 | 2. kolo | Daniel Cox | Matthias Wunner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Great Britain | tvrdý I. |
Daniel Cox form & Matthias Wunner form
Daniel Cox - posledné zápasy
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Henry Searle | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Jerome Kym | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Leonardo Rossi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 0-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hynek Barton | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Kyle Edmund | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Henry Searle | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Michael Shaw | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Freddie Ridout | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Hamish Stewart | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. James Mackinlay | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Sean Hodkin | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Patricio Alvarado | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Peter Gojowczyk | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 7-60, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Jack Pinnington Jones | 7-63, 6-75, 2-6 | detail zápasu |
Matthias Wunner - posledné zápasy
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Noam Okala | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Julian Cundom | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Tunisia F16 - antuka | ||||
26.04.16 1. kolo | vs. Colin Van Beem | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F15 - antuka | ||||
21.04.16 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.16 1. kolo | vs. Omar Salman | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Tunisia F14 - antuka | ||||
12.04.16 1. kolo | vs. Alexis Musialek | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F9 - tvrdý | ||||
16.03.16 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F8 - tvrdý | ||||
11.03.16 štvrťfinále | vs. Vladyslav Manafov | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.16 2. kolo | vs. Michael Geerts | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.16 1. kolo | vs. David Pichler | 7-64, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Egypt F5 - tvrdý | ||||
18.02.16 2. kolo | vs. Libor Salaba | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.02.16 1. kolo | vs. Lukas Koncilia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F4 - tvrdý | ||||
10.02.16 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F3 - tvrdý | ||||
03.02.16 1. kolo | vs. Cristian Carli | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F3 - koberec | ||||
25.01.16 kvalifik. | vs. Yannick Maden | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.16 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Cambodia F3 - tvrdý | ||||
07.12.15 1. kolo | vs. Li-Wie Tan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.12.15 štvrťfinále | vs. Ti Chen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.15 2. kolo | vs. Miliaan Niesten | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Cambodia F2 - tvrdý | ||||
30.11.15 štvrťfinále | vs. Liang-Chi Huang | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.15 1. kolo | vs. Masato Shiga | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
30.11.15 2. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-2, Ji Hoon Son - skreč | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
09.11.15 1. kolo | vs. Marcus Walters | 6-76, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.15 2. kolo | vs. Sam Barry | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
31.10.15 1. kolo kval. | vs. Mate Pavic | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F16 - koberec | ||||
12.10.15 finále | vs. Andriej Kapas | 6-75, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.15 2. kolo | vs. Peter Torebko | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.10.15 štvrťfinále | vs. Christopher Heyman | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.15 semifinále | vs. Petr Michnev | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu |