INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Daniel Cox vs. Jack Carpenter - Vzájomné zápasy
01.09.14 | 1. kolo | Daniel Cox | Jack Carpenter | 5-7, 6-3, 7-64 | detail zápasu | Great Britain | tvrdý |
26.08.13 | 2. kolo | Daniel Cox | Jack Carpenter | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Great Britain | tvrdý |
Daniel Cox form & Jack Carpenter form
Daniel Cox - posledné zápasy
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Henry Searle | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Jerome Kym | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Leonardo Rossi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 0-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hynek Barton | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Kyle Edmund | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Henry Searle | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Michael Shaw | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Freddie Ridout | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Hamish Stewart | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. James Mackinlay | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Sean Hodkin | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Patricio Alvarado | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Peter Gojowczyk | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 7-60, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Jack Pinnington Jones | 7-63, 6-75, 2-6 | detail zápasu |
Jack Carpenter - posledné zápasy
Great Britain - tvrdý I. | ||||
03.11.14 1. kolo | vs. Luke Bambridge | 4-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
27.10.14 1. kolo | vs. Bruce Strachan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.14 2. kolo | vs. Adam Thornton-Brown | 6-4, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.14 štvrťfinále | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
20.10.14 1. kolo | vs. Wesley Koolhof | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F34 - tvrdý | ||||
29.09.14 2. kolo kval. | vs. Killian Davanzo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.14 kvalifik. | vs. Isade Juneau | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.14 1. kolo | vs. Issam Haitham Taweel | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F33 - tvrdý | ||||
22.09.14 štvrťfinále | vs. Benjamin Bonzi | 6-0, 3-1, Benjamin Bonzi - skreč | detail zápasu | |
22.09.14 1. kolo | vs. Robbie Ridout | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.14 semifinále | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.14 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Turkey F32 - tvrdý | ||||
15.09.14 1. kolo | vs. Oleksandr Gulyevskyy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.14 2. kolo | vs. Andrei Stefan Apostol | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.14 štvrťfinále | vs. Remi Boutillier | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
08.09.14 1. kolo | vs. Luke Bambridge | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
01.09.14 1. kolo | vs. Daniel Cox | 7-5, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Belgium F13 - antuka | ||||
25.08.14 1. kolo | vs. Olaf De Weerdt | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.14 štvrťfinále | vs. Johan Sebastien Tatlot | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.14 2. kolo | vs. Gabriel Petit | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
28.07.14 1. kolo | vs. Stanislav Poplavskyy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Slovakia F2 - antuka | ||||
21.07.14 2. kolo | vs. Sebastian Rivera | 6-1, 5-0, Sebastian Rivera - skreč | detail zápasu | |
21.07.14 1. kolo | vs. Pavel Staubert | 6-74, 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
21.07.14 štvrťfinále | vs. Marek Semjan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F4 - antuka | ||||
30.06.14 2. kolo kval. | vs. Tzvetan Mihov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
30.06.14 kvalifik. | vs. Ercole Di Ianni | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.06.14 2. kolo | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.06.14 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Bulgaria F3 - antuka | ||||
23.06.14 štvrťfinále | vs. Cedrick Commin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.06.14 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-3 | detail zápasu |