INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Daniel Brands vs. Stefan Seifert - Vzájomné zápasy
28.01.08 | 2. kolo | Stefan Seifert | Daniel Brands | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Germany F4 | koberec |
01.03.07 | 2. kolo | Daniel Brands | Stefan Seifert | 7-63, 3-6, 7-67 | detail zápasu | Wolfsburg | koberec |
09.10.06 | štvrťfinále | Daniel Brands | Stefan Seifert | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Germany w2 | koberec |
21.08.06 | štvrťfinále | Stefan Seifert | Daniel Brands | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | Germany F13 | antuka |
27.02.06 | 1. kolo kval. | Daniel Brands | Stefan Seifert | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Wolfsburg | koberec |
10.10.05 | 1. kolo | Daniel Brands | Stefan Seifert | 6-75, 7-64, 6-4 | detail zápasu | Germany w2 | koberec |
Daniel Brands form & Stefan Seifert form
Daniel Brands - posledné zápasy
London - tráva | ||||
27.06.19 kvalifik. | vs. Soon-Woo Kwon | 2-6, 7-66, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.19 2. kolo kval. | vs. Blaz Rola | 6-75, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
09.06.19 kvalifik. | vs. Tommy Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Feliciano Lopez | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
20.04.19 1. kolo kval. | vs. Sergiy Stakhovsky | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
27.03.19 2. kolo | vs. Matteo Viola | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.19 2. kolo | vs. Viktor Troicki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.19 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Viktor Galovic | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Martin Klizan | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Sergiy Stakhovsky | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
03.02.19 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.19 3. kolo | vs. Matthias Bachinger | 7-64, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.19 2. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo kval. | vs. Ze Zhang | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
15.01.19 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
29.12.18 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Ruben Bemelmans | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu |
Stefan Seifert - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
27.06.20 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 2-5, - Stefan Seifert - skreč | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Tom Schonenberg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 7-66, 4-2, Maximilian Neuchrist - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Antonio Massara | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Ioannis Stamoulos | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Jurgen Briand | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Glenn Smits | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
24.01.20 štvrťfinále | vs. Jonas Forejtek | 6-1, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Alexander Erler | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Evan Hoyt | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Lasse Muscheites | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Niklas Albuszies | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Paul-Georg Guenther | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Filip Duda | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 2-4, - Stefan Seifert - skreč | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
02.11.19 semifinále | vs. Evgenii Tiurnev | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.19 štvrťfinále | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 1-0, Baptiste Crepatte - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
13.10.19 finále | vs. Jan Choinski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.10.19 semifinále | vs. Justin Eleveld | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
11.10.19 štvrťfinále | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-4, 7-5 | detail zápasu |