ZÁPAS
19.04.18 | 2. kolo | Daniel Brands | Peter Bothwell | 6-3, 6-0 | Tunisia F15 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Daniel Brands | Peter Bothwell | |
1. podanie % | 29/44 (66%) | 31/55 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/29 (79%) | 17/31 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/15 (53%) | 8/24 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/55 (55%) | 13/44 (30%) |
Vyhrané body celkom | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Daniel Brands | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Peter Bothwell | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniel Brands | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Peter Bothwell | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Brands | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Daniel Brands | 4-1 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Daniel Brands | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Peter Bothwell | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Brands | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Peter Bothwell | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Brands | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Daniel Brands | 2-0 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Daniel Brands | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Peter Bothwell | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Brands | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Daniel Brands vs. Peter Bothwell - Vzájomné zápasy
19.04.18 | 2. kolo | Daniel Brands | Peter Bothwell | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Tunisia F15 | tvrdý |
Daniel Brands form & Peter Bothwell form
Daniel Brands - posledné zápasy
London - tráva | ||||
27.06.19 kvalifik. | vs. Soon-Woo Kwon | 2-6, 7-66, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.19 2. kolo kval. | vs. Blaz Rola | 6-75, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
09.06.19 kvalifik. | vs. Tommy Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Feliciano Lopez | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
20.04.19 1. kolo kval. | vs. Sergiy Stakhovsky | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
27.03.19 2. kolo | vs. Matteo Viola | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.19 2. kolo | vs. Viktor Troicki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.19 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Viktor Galovic | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Martin Klizan | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Sergiy Stakhovsky | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
03.02.19 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.19 3. kolo | vs. Matthias Bachinger | 7-64, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.19 2. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo kval. | vs. Ze Zhang | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
15.01.19 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
29.12.18 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Ruben Bemelmans | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu |
Peter Bothwell - posledné zápasy
M15 Loule - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 7-63, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Albert Roglan | 2-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Pavel Nejedly | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Luca Sanchez | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Fayetteville - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Michael Redlicki | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Waco - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Roldan | 6-74, 6-70 | detail zápasu | |
M25 Norman - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Reese Stalder | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Jonathan Gray | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Houston - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Connor Farren | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Pavel Shumeiko | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
16.08.19 štvrťfinále | vs. Tiago Cacao | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Filipe Brandao | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Hugo Maia | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
08.08.19 1. kolo | vs. Anatoliy Petrenko | 6-2, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Dublin - koberec | ||||
02.08.19 štvrťfinále | vs. Simon Carr | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.19 štvrťfinále | vs. Simon Carr | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Gibril Diarra | 7-65, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Gibril Diarra | 7-65, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Palma - tvrdý | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 5-7 | detail zápasu |