INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Daniel Brands vs. Marc Sieber - Vzájomné zápasy
21.08.06 | 2. kolo | Daniel Brands | Marc Sieber | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Germany F13 | antuka |
Daniel Brands form & Marc Sieber form
Daniel Brands - posledné zápasy
London - tráva | ||||
27.06.19 kvalifik. | vs. Soon-Woo Kwon | 2-6, 7-66, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.19 2. kolo kval. | vs. Blaz Rola | 6-75, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
09.06.19 kvalifik. | vs. Tommy Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Feliciano Lopez | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
20.04.19 1. kolo kval. | vs. Sergiy Stakhovsky | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
27.03.19 2. kolo | vs. Matteo Viola | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.19 2. kolo | vs. Viktor Troicki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.19 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Viktor Galovic | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Martin Klizan | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Sergiy Stakhovsky | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
03.02.19 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.19 3. kolo | vs. Matthias Bachinger | 7-64, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.19 2. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo kval. | vs. Ze Zhang | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
15.01.19 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
29.12.18 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Ruben Bemelmans | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu |
Marc Sieber - posledné zápasy
Ismaning Challenger - koberec | ||||
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Robin Kern | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F14 - tvrdý I. | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Henry Von Der Schulenburg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.18 2. kolo kval. | vs. Patrick Nystroem | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Nicolae Frunza | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.18 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Pullach Challenger - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Julian Lenz | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Aleksandr Nedovyesov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.18 kvalifik. | vs. Peter Torebko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Dominik Kellovsky | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Mathieu Perchicot | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F8 - antuka | ||||
19.07.18 2. kolo | vs. Christopher Heyman | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Caltanissetta Challenger - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Marcelo Arevalo | 6-1, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Joao Souza | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Pawel Juszczak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Mikhail Balmashev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Nejedly | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Jan Satral | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hungary F2 - antuka | ||||
18.05.18 semifinále | vs. Mate Valkusz | 1-6, 1-6 | detail zápasu |