ZÁPAS
02.02.09 | 1. kolo | Daniel Brands | Alexandre Sidorenko | 7-68, 7-68 | Wroclaw Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Daniel Brands | Alexandre Sidorenko | |
1. podanie % | 56/80 (70%) | 60/84 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 48/56 (86%) | 48/60 (80%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/24 (67%) | 15/24 (63%) |
Vyhrané body z returnu | 21/84 (25%) | 16/80 (20%) |
Vyhrané body celkom | 85/164 (52%) | 79/164 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 16 | 9 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Daniel Brands vs. Alexandre Sidorenko - Vzájomné zápasy
20.04.09 | 1. kolo | Alexandre Sidorenko | Daniel Brands | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Sofia Challenger | antuka |
02.02.09 | 1. kolo | Daniel Brands | Alexandre Sidorenko | 7-68, 7-68 | detail zápasu | Wroclaw Challenger | tvrdý I. |
31.08.07 | štvrťfinále | Alexandre Sidorenko | Daniel Brands | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | Freudenstadt | antuka |
Daniel Brands form & Alexandre Sidorenko form
Daniel Brands - posledné zápasy
London - tráva | ||||
27.06.19 kvalifik. | vs. Soon-Woo Kwon | 2-6, 7-66, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.19 2. kolo kval. | vs. Blaz Rola | 6-75, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
09.06.19 kvalifik. | vs. Tommy Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Feliciano Lopez | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
20.04.19 1. kolo kval. | vs. Sergiy Stakhovsky | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
27.03.19 2. kolo | vs. Matteo Viola | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.19 2. kolo | vs. Viktor Troicki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.19 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Viktor Galovic | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Martin Klizan | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Sergiy Stakhovsky | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
03.02.19 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.19 3. kolo | vs. Matthias Bachinger | 7-64, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.19 2. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo kval. | vs. Ze Zhang | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
15.01.19 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
29.12.18 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Ruben Bemelmans | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu |
Alexandre Sidorenko - posledné zápasy
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.17 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
05.02.17 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.17 kvalifik. | vs. Jurgen Zopp | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.17 2. kolo kval. | vs. Michal Przysiezny | 6-4, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
22.01.17 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
France F2 - tvrdý I. | ||||
19.01.17 2. kolo | vs. Romain Jouan | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
18.01.17 1. kolo | vs. Louis Lechevretel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Peter Gojowczyk | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.16 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mons Challenger - tvrdý I. | ||||
03.10.16 kvalifik. | vs. Sadio Doumbia | 2-5, - Alexandre Sidorenko - skreč | detail zápasu | |
02.10.16 2. kolo kval. | vs. Matwe Middelkoop | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
28.09.16 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
22.09.16 2. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.16 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.16 kvalifik. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.16 1. kolo kval. | vs. Evgenii Tiurnev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
France F17 - tvrdý | ||||
09.09.16 štvrťfinále | vs. Hugo Nys | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.09.16 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.16 1. kolo | vs. Paul Cayre | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.16 1. kolo kval. | vs. Yuichi Sugita | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
08.08.16 1. kolo | vs. Grega Zemlja | 1-6, 1-4, - Alexandre Sidorenko - skreč | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
26.07.16 1. kolo | vs. Marton Fucsovics | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Recanati Challenger - tvrdý | ||||
19.07.16 1. kolo | vs. Alexander Bublik | 6-71, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
12.07.16 1. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
22.06.16 2. kolo kval. | vs. Lukas Lacko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 7-66, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Moscow Challenger - antuka | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Denis Shapovalov | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Furth Challenger - antuka | ||||
29.05.16 1. kolo kval. | vs. Caio Zampieri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
18.05.16 2. kolo kval. | vs. Andrey Golubev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Aldin Setkic | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |