ZÁPAS
30.10.17 | 2. kolo kval. | Dan Alexandru Tomescu | Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | Greece F7 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lichtenštajnsko
11.05.97, 26 rokov
11.05.97, 26 rokov
Dan Alexandru Tomescu vs. Vital Flurin Leuch - Vzájomné zápasy
30.10.17 | 2. kolo kval. | Dan Alexandru Tomescu | Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Greece F7 | tvrdý |
Dan Alexandru Tomescu form & Vital Flurin Leuch form
Dan Alexandru Tomescu - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Yshai Oliel | 6-1, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Iannis Miletich | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Markus Molder | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
03.03.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.24 štvrťfinále | vs. Fadi Bidan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Brandon Perez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-76, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Tim Handel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Branko Djuric | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
28.09.23 štvrťfinále | vs. Jakub Nicod | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Vital Flurin Leuch - posledné zápasy
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Vasileios Voltirakis | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Filippo Moroni | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Horgen - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Timo Lanz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Schlieren - antuka | ||||
19.08.19 kvalifik. | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Tim Hofmann | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Matteo Gigante | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Marco Corino | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Luka Stojanovic (SRB) | 1-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Samuel Hodor | 6-73, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
29.04.19 kvalifik. | vs. Alexander Merino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Alexandru Vasile Manole | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Dante Gennaro | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Horst Rieder | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Nicholas Adesalu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Niklas Guttau | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F14 - tvrdý I. | ||||
02.10.18 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. John Harrison Richmond | 6-0, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Maikel Borg | 5-7, 1-6 | detail zápasu |