ZÁPAS
30.10.17 | kvalifik. | Dan Alexandru Tomescu | Maksim Tikhomirov | 6-4, 6-4 | Greece F7 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dan Alexandru Tomescu vs. Maksim Tikhomirov - Vzájomné zápasy
30.10.17 | kvalifik. | Dan Alexandru Tomescu | Maksim Tikhomirov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Greece F7 | tvrdý |
Dan Alexandru Tomescu form & Maksim Tikhomirov form
Dan Alexandru Tomescu - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Yshai Oliel | 6-1, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Iannis Miletich | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Markus Molder | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
03.03.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.24 štvrťfinále | vs. Fadi Bidan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Brandon Perez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-76, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Tim Handel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Branko Djuric | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
28.09.23 štvrťfinále | vs. Jakub Nicod | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Maksim Tikhomirov - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Haydar Cem Gokpinar | 1-6, 3-5, - Maksim Tikhomirov - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 1-4, - Maksim Tikhomirov - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 0-6, 1-2, - Maksim Tikhomirov - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Dev Javia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Evan Bynoe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Kolninov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
22.02.20 štvrťfinále | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. George Goldhoff | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Aron Pierce | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Peter Bertran | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Quinton Vega | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Federico Zeballos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Yeudy Villar | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu |