Dan Added vs. Pierre Faivre 23.06.2020

Dan Added vs. Pierre Faivre 23.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnanie

ZÁPAS

23.06.201. koloDan Added Pierre Faivre 6-1, 6-3 All Lower antuka

ŠTATISTIKY

1
Dan Added Dan Added podáva0-0
0-0, 40-15
1-0Pierre Faivre Pierre Faivre podáva
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Dan Added Dan Added podáva2-0
0-0, 30-0, 40-15, 40-40, A-40
3-0Pierre Faivre Pierre Faivre podáva
0-0, 15-0, 30-0
Dan Added Dan Added podáva4-0
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-40, 40-A[BP]
4-1Pierre Faivre Pierre Faivre podáva
0-0, 30-0, 30-15
Dan Added Dan Added podáva5-1
0-0, 15-15, 40-15
6-1
2
0-0Pierre Faivre Pierre Faivre podáva
0-0, 15-0
Dan Added Dan Added podáva1-0
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, A-40
2-0Pierre Faivre Pierre Faivre podáva
0-0, 15-0, 40-15[BP]
Dan Added Dan Added podáva3-0
0-0, 0-30, 0-40[BP]
3-1Pierre Faivre Pierre Faivre podáva
0-0
Dan Added Dan Added podáva4-1
0-0, 15-15, 40-40
4-2Pierre Faivre Pierre Faivre podáva
0-0
Dan Added Dan Added podáva5-2
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP]
5-3Pierre Faivre Pierre Faivre podáva
0-0
6-3

Dan Added
Francúzsko
13.04.99, 21 rokov




379
99
57 943 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
12.02.96, 24 rokov




888
14
21 402 $
Pierre Faivre
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Dan Added vs. Pierre Faivre - Vzájomné zápasy

23.06.201. koloDan AddedPierre Faivre6-1, 6-3 detail zápasu All Lower antuka

Dan Added - posledné zápasy

All Lower - antuka
06.07.20
1. kolo
vs. Manuel Guinard4-6, 4-6 prehradetail zápasu
28.06.20
1. kolo
vs. Calvin Hemery4-6, 4-6 prehradetail zápasu
27.06.20
1. kolo
vs. Antoine Escoffier2-6, 6-3, 7-10 prehradetail zápasu
26.06.20
1. kolo
vs. Maxime Cressy6-1, 6-3 výhradetail zápasu
25.06.20
1. kolo
vs. Antoine Cornut-Chauvinc6-3, 5-7, 7-10 prehradetail zápasu
25.06.20
1. kolo
vs. Maxime Cressy5-7, 1-6 prehradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Pierre Faivre6-1, 6-3 výhradetail zápasu
19.06.20
1. kolo
vs. Gabriel Petit6-2, 6-2 výhradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Alen Avidzba5-7, 4-6 prehradetail zápasu
17.06.20
1. kolo
vs. Maxime Chazal6-4, 6-2 výhradetail zápasu
15.06.20
1. kolo
vs. Thomas Laurent1-6, 3-6 prehradetail zápasu
14.06.20
1. kolo
vs. Arthur Reymond6-4, 6-3 výhradetail zápasu
France M15 Toulouse - tvrdý I.
12.03.20
2. kolo
vs. Maxime Tchoutakian6-2, 6-2 výhradetail zápasu
10.03.20
1. kolo
vs. Martin Breysach6-3, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Sunderland - tvrdý I.
28.02.20
štvrťfinále
vs. Jack Draper4-6, 2-6 prehradetail zápasu
27.02.20
2. kolo
vs. Yannick Mertens6-3, 6-74, 7-64 výhradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Bart Stevens6-0, 7-611 výhradetail zápasu
Germany Koblenz Challenger - tvrdý I.
18.02.20
1. kolo
vs. Artem Dubrivnyy5-7, 4-6 prehradetail zápasu
France Cherbourg Challenger - tvrdý I.
10.02.20
1. kolo
vs. Hugo Grenier3-6, 2-6 prehradetail zápasu
France Quimper Challenger - tvrdý I.
27.01.20
1. kolo
vs. Luca Vanni4-6, 6-3, 6-74 prehradetail zápasu
France Rennes Challenger - tvrdý I.
21.01.20
2. kolo
vs. Roberto Ortega-Olmedo6-70, 3-6 prehradetail zápasu
20.01.20
1. kolo
vs. Vaclav Safranek6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - tvrdý I.
29.10.19
1. kolo
vs. Daniil Glinka6-72, 7-63, 4-6 prehradetail zápasu
France Brest Challenger - tvrdý I.
21.10.19
1. kolo
vs. Mathias Bourgue3-6, 6-76 prehradetail zápasu
France M25+H Rodez - tvrdý I.
18.10.19
štvrťfinále
vs. Benjamin Bonzi3-6, 5-7 prehradetail zápasu
17.10.19
2. kolo
vs. Clement Tabur6-3, 7-5 výhradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Quentin Robert (1994)6-4, 6-2 výhradetail zápasu
France M25+H Nevers - tvrdý I.
05.10.19
semifinále
vs. Arthur Reymond7-65, 6-76, 4-6 prehradetail zápasu
04.10.19
štvrťfinále
vs. Arthur Bouquier6-4, 6-3 výhradetail zápasu
03.10.19
2. kolo
vs. Valentin Guenther6-3, 6-2 výhradetail zápasu

Pierre Faivre - posledné zápasy

All Lower - antuka
06.07.20
1. kolo
vs. Thomas Laurent3-6, 4-6 prehradetail zápasu
24.06.20
1. kolo
vs. Matteo Martineau7-5, 4-6, 7-10 prehradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Dan Added1-6, 3-6 prehradetail zápasu
France M15 Toulouse - tvrdý I.
12.03.20
2. kolo
vs. Alexis Musialek6-3, 6-5 výhradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Nicolas Tepmahc7-5, 6-2 výhradetail zápasu
France M15 Grenoble - tvrdý I.
12.02.20
1. kolo
vs. Antoine Cornut-Chauvinc4-6, 4-6 prehradetail zápasu
10.02.20
kvalifik.
vs. Dominik Boehler6-3, 6-2 výhradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Arthur Bouquier6-4, 6-1 výhradetail zápasu
France M15+H Bressuire - tvrdý I.
20.01.20
2. kolo kval.
vs. Alexis Boureau6-3, 6-4 výhradetail zápasu
20.01.20
kvalifik.
vs. Hugo Pierre5-7, 4-6 prehradetail zápasu
France M25+H Plaisir - tvrdý I.
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Clement Chidekh7-64, 3-6, 4-10 prehradetail zápasu
France M25+H Mulhouse - tvrdý I.
09.09.19
kvalifik.
vs. Sam Taylor6-73, 7-63, 4-10 prehradetail zápasu
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Loic Namigandet Tenguere6-2, 6-2 výhradetail zápasu
France M25 Bagneres - tvrdý
05.09.19
2. kolo
vs. Hendrik Jebens4-6, 4-6 prehradetail zápasu
03.09.19
1. kolo
vs. Maxence Broville6-1, 6-4 výhradetail zápasu
France M25 Troyes - antuka
26.07.19
štvrťfinále
vs. Jules Okala1-6, 1-6 prehradetail zápasu
25.07.19
2. kolo
vs. Paul Valsecchi6-0, 3-0, Paul Valsecchi - skrečvýhradetail zápasu
24.07.19
1. kolo
vs. Samuel Brosset7-65, 6-3 výhradetail zápasu
23.07.19
kvalifik.
vs. Louis Lechevretel6-0, 6-4 výhradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Maxence Beauge7-5, 6-1 výhradetail zápasu
France M15 Uriage - antuka
16.07.19
1. kolo
vs. Sebastien Boltz7-65, 2-6, 5-7 prehradetail zápasu
France M25 Bourg - antuka
05.07.19
štvrťfinále
vs. Maxime Hamou2-6, 1-6 prehradetail zápasu
04.07.19
2. kolo
vs. Nicolas Tepmahc6-2, 7-65 výhradetail zápasu
02.07.19
1. kolo
vs. Matteo Martineau4-6, 7-63, 6-3 výhradetail zápasu
France M25 Montauban - antuka
25.06.19
kvalifik.
vs. Benjamin Pietri1-6, 6-2, 5-10 prehradetail zápasu
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Rayane Stable4-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Juan Ignacio Alcalde6-75, 3-6 prehradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. M15 Brcko - antuka
24.05.19
štvrťfinále
vs. Juan Pablo Ficovich6-4, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
23.05.19
2. kolo
vs. Duje Ajdukovic6-3, 6-2 výhradetail zápasu
22.05.19
1. kolo
vs. Oscar Jose Gutierrez7-5, 7-5 výhradetail zápasu
<