Dan Added vs. Arthur Reymond 14.06.2020

Dan Added vs. Arthur Reymond 14.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnanie

ZÁPAS

14.06.201. koloDan Added Arthur Reymond 6-4, 6-3 All Lower antuka

ŠTATISTIKY

1
Dan Added Dan Added podáva0-0
1-0Arthur Reymond Arthur Reymond podáva
0-0, 15-15, 30-30
Dan Added Dan Added podáva1-1
0-0
1-2Arthur Reymond Arthur Reymond podáva
0-0, 15-15, 40-30[BP]
Dan Added Dan Added podáva2-2
0-0, 30-0, 40-15
3-2Arthur Reymond Arthur Reymond podáva
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP]
Dan Added Dan Added podáva4-2
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP]
4-3Arthur Reymond Arthur Reymond podáva
0-0, 30-0, 40-15[BP]
Dan Added Dan Added podáva5-3
0-0, 0-30
5-4Arthur Reymond Arthur Reymond podáva
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP]
6-4
2
Dan Added Dan Added podáva0-0
0-0, 0-15, 0-40[BP]
0-1Arthur Reymond Arthur Reymond podáva
0-0, 30-0
Dan Added Dan Added podáva1-1
0-0, 15-15, 40-15
2-1Arthur Reymond Arthur Reymond podáva
0-0, 0-15, 30-15
Dan Added Dan Added podáva3-1
0-0, 15-0, 15-40[BP]
3-2Arthur Reymond Arthur Reymond podáva
0-0, 30-0, 30-15
Dan Added Dan Added podáva4-2
0-0, 15-15, 30-40[BP]
4-3Arthur Reymond Arthur Reymond podáva
0-0, 15-0, 40-0[BP]
Dan Added Dan Added podáva5-3
0-0
6-3

Dan Added
Francúzsko
13.04.99, 21 rokov




379
99
57 943 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
02.04.99, 21 rokov




589
42
19 585 $
Arthur Reymond
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Dan Added vs. Arthur Reymond - Vzájomné zápasy

14.06.201. koloDan AddedArthur Reymond6-4, 6-3 detail zápasu All Lower antuka
05.10.19semifináleArthur ReymondDan Added6-75, 7-66, 6-4 detail zápasuFrance M25+H Nevers tvrdý I.
26.06.191. koloDan AddedArthur Reymond7-5, 3-6, 6-3 detail zápasuFrance M25 Montauban antuka

Dan Added - posledné zápasy

All Lower - antuka
21.07.20
1. kolo
vs. Johan Sebastien Tatlot6-3, 6-0 výhradetail zápasu
20.07.20
1. kolo
vs. Nicolas Mahut4-6, 3-6 prehradetail zápasu
07.07.20
1. kolo
vs. Gilles Simon1-6, 6-71 prehradetail zápasu
06.07.20
1. kolo
vs. Manuel Guinard4-6, 4-6 prehradetail zápasu
28.06.20
1. kolo
vs. Calvin Hemery4-6, 4-6 prehradetail zápasu
27.06.20
1. kolo
vs. Antoine Escoffier2-6, 6-3, 7-10 prehradetail zápasu
26.06.20
1. kolo
vs. Maxime Cressy6-1, 6-3 výhradetail zápasu
25.06.20
1. kolo
vs. Antoine Cornut-Chauvinc6-3, 5-7, 7-10 prehradetail zápasu
25.06.20
1. kolo
vs. Maxime Cressy5-7, 1-6 prehradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Pierre Faivre6-1, 6-3 výhradetail zápasu
19.06.20
1. kolo
vs. Gabriel Petit6-2, 6-2 výhradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Alen Avidzba5-7, 4-6 prehradetail zápasu
17.06.20
1. kolo
vs. Maxime Chazal6-4, 6-2 výhradetail zápasu
15.06.20
1. kolo
vs. Thomas Laurent1-6, 3-6 prehradetail zápasu
14.06.20
1. kolo
vs. Arthur Reymond6-4, 6-3 výhradetail zápasu
France M15 Toulouse - tvrdý I.
12.03.20
2. kolo
vs. Maxime Tchoutakian6-2, 6-2 výhradetail zápasu
10.03.20
1. kolo
vs. Martin Breysach6-3, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Sunderland - tvrdý I.
28.02.20
štvrťfinále
vs. Jack Draper4-6, 2-6 prehradetail zápasu
27.02.20
2. kolo
vs. Yannick Mertens6-3, 6-74, 7-64 výhradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Bart Stevens6-0, 7-611 výhradetail zápasu
Germany Koblenz Challenger - tvrdý I.
18.02.20
1. kolo
vs. Artem Dubrivnyy5-7, 4-6 prehradetail zápasu
France Cherbourg Challenger - tvrdý I.
10.02.20
1. kolo
vs. Hugo Grenier3-6, 2-6 prehradetail zápasu
France Quimper Challenger - tvrdý I.
27.01.20
1. kolo
vs. Luca Vanni4-6, 6-3, 6-74 prehradetail zápasu
France Rennes Challenger - tvrdý I.
21.01.20
2. kolo
vs. Roberto Ortega-Olmedo6-70, 3-6 prehradetail zápasu
20.01.20
1. kolo
vs. Vaclav Safranek6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - tvrdý I.
29.10.19
1. kolo
vs. Daniil Glinka6-72, 7-63, 4-6 prehradetail zápasu
France Brest Challenger - tvrdý I.
21.10.19
1. kolo
vs. Mathias Bourgue3-6, 6-76 prehradetail zápasu
France M25+H Rodez - tvrdý I.
18.10.19
štvrťfinále
vs. Benjamin Bonzi3-6, 5-7 prehradetail zápasu
17.10.19
2. kolo
vs. Clement Tabur6-3, 7-5 výhradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Quentin Robert (1994)6-4, 6-2 výhradetail zápasu

Arthur Reymond - posledné zápasy

All Lower - antuka
04.07.20
1. kolo
vs. Maxime Chazal6-4, 6-2 výhradetail zápasu
03.07.20
1. kolo
vs. George Loffhagen5-7, 2-6 prehradetail zápasu
03.07.20
1. kolo
vs. Quentin Robert (1994)6-3, 6-3 výhradetail zápasu
02.07.20
1. kolo
vs. Ronald Slobodchikov7-5, 6-1 výhradetail zápasu
01.07.20
1. kolo
vs. Gabriel Petit4-6, 6-3, 10-4 výhradetail zápasu
30.06.20
1. kolo
vs. Maxime Chazal2-6, 3-6 prehradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Antoine Escoffier4-6, 2-6 prehradetail zápasu
16.06.20
1. kolo
vs. Louis Tessa4-6, 1-6 prehradetail zápasu
15.06.20
1. kolo
vs. Alen Avidzba0-6, 6-1, 7-4 výhradetail zápasu
14.06.20
1. kolo
vs. Dan Added4-6, 3-6 prehradetail zápasu
France M15 Toulouse - tvrdý I.
12.03.20
2. kolo
vs. Alexis Gautier6-73, 5-7 prehradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Axel Garcian6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Germany M15 Oberhaching - tvrdý I.
20.02.20
2. kolo
vs. Christoph Negritu2-6, 6-75 prehradetail zápasu
19.02.20
1. kolo
vs. Michael Weindl6-3, 6-2 výhradetail zápasu
France M15 Grenoble - tvrdý I.
14.02.20
štvrťfinále
vs. Antoine Bellier4-6, 4-6 prehradetail zápasu
13.02.20
2. kolo
vs. Lucas Poullain4-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
11.02.20
1. kolo
vs. Quentin Robert (1994)6-2, 6-1 výhradetail zápasu
France M15+H Bressuire - tvrdý I.
22.01.20
1. kolo
vs. David Poljak2-6, 6-1, 3-6 prehradetail zápasu
France M15+H Bagnoles - antuka
15.01.20
1. kolo
vs. Jonathan Eysseric4-6, 6-4, 4-6 prehradetail zápasu
France M25 Saint - tvrdý I.
07.11.19
2. kolo
vs. Daniel Masur6-74, 1-6 prehradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Boris Fassbender7-5, 6-3 výhradetail zápasu
05.11.19
kvalifik.
vs. Joffrey De Schepper1-6, 6-3, 10-7 výhradetail zápasu
04.11.19
1. kolo kval.
vs. Tom Biston6-3, 6-2 výhradetail zápasu
France Brest Challenger - tvrdý I.
21.10.19
1. kolo
vs. Maxime Janvier2-6, 1-6 prehradetail zápasu
France M25+H Rodez - tvrdý I.
18.10.19
štvrťfinále
vs. Christopher Heyman2-6, 4-6 prehradetail zápasu
17.10.19
2. kolo
vs. Laurent Rochette6-3, 7-64 výhradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Matteo Martineau6-75, 6-4, 7-65 výhradetail zápasu
France M25+H Nevers - tvrdý I.
06.10.19
finále
vs. Quentin Halys3-6, 7-63, 6-4 výhradetail zápasu
05.10.19
semifinále
vs. Dan Added6-75, 7-66, 6-4 výhradetail zápasu
04.10.19
štvrťfinále
vs. Mathias Bourgue7-5, 7-5 výhradetail zápasu
<