ZÁPAS
15.10.19 | 1. kolo | Damien Wenger | Tomas Farjat | 6-3, 6-3 | M15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Damien Wenger | Tomas Farjat | |
1. podanie % | 37/61 (61%) | 29/67 (43%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/37 (59%) | 17/29 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/24 (67%) | 18/38 (47%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 32/67 (48%) | 23/61 (38%) |
Vyhrané body celkom | 70/128 (55%) | 58/128 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Damien Wenger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tomas Farjat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Damien Wenger | 2-0 | |
0-0, 15-15 | ||
3-0 | Tomas Farjat | |
0-0, 0-15 | ||
Damien Wenger | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Tomas Farjat | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Damien Wenger | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Tomas Farjat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Damien Wenger | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Tomas Farjat | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Damien Wenger | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Tomas Farjat | |
Damien Wenger | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Tomas Farjat | |
0-0, 0-30, 40-40, 40-A | ||
Damien Wenger | 4-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Tomas Farjat | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Damien Wenger | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Tomas Farjat | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Damien Wenger vs. Tomas Farjat - Vzájomné zápasy
15.10.19 | 1. kolo | Damien Wenger | Tomas Farjat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Damien Wenger form & Tomas Farjat form
Damien Wenger - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Miguel Damas | 7-5, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 6-4, 3-0, Aziz Ouakaa - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-0, 7-60 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Johan Nikles | 6-72, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Carlos Taberner | 6-74, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Gabriel Donev | 5-7, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Plamen Milushev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Shendrit Deari | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Viktor Jovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Tomas Farjat - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ezequiel Monferrer | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 2-0, Nicolas Parizzia - skreč | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Santiago De La Fuente | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
15.03.24 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ramiro Amarilla | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Thiago Cigarran | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Branc | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-710, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 5-3, Mateo Del Pino - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Estaban Davila | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-72, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Valerio Aboian | 3-6, 7-67, 6-72 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Nicolas Villalon | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Facundo Grasso | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Frazier Rengifo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 7-5 | detail zápasu |