ZÁPAS
11.07.16 | 1. kolo kval. | Dae-Hee Lee | Jake Delaney | 6-2, 1-6, 5-0, - skreč | Korea F5 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Kórea
06.04.91, 33 rokov
06.04.91, 33 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dae-Hee Lee vs. Jake Delaney - Vzájomné zápasy
11.07.16 | 1. kolo kval. | Dae-Hee Lee | Jake Delaney | 6-2, 1-6, 5-0, Jake Delaney - skreč | detail zápasu | Korea F5 | tvrdý |
Dae-Hee Lee form & Jake Delaney form
Dae-Hee Lee - posledné zápasy
M15 Daegu - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Seung Heon Hong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Woohyuk Chang | 0-3, - Dae-Hee Lee - skreč | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Suk Hyun Choo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Korea F6 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Hyung-Chan Lim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Jun Su Kim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Korea F5 - tvrdý | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Woo Hyeok Jang | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Sung Hun Kim | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Seong-Woon Yu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Anze Loviscek | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Korea F4 - tvrdý | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Hyeong Don Kim | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Geun Jun Kim | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Seong-Woon Yu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Hyeong Don Kim | 6-4, 5-7, 0-1, - Dae-Hee Lee - skreč | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Seong Jae Han | 1-6, 0-1, - Dae-Hee Lee - skreč | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
17.09.17 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Frigerio | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.17 1. kolo kval. | vs. Seounghun Lee | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Korea F5 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Senghoun Park | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Jeong Heon Lee | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Korea F4 - tvrdý | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Sang-Yuop Kim | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
15.06.17 2. kolo | vs. Hong Chung | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.17 1. kolo | vs. Jaeyoung Park | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
08.06.17 2. kolo | vs. Daniel Nguyen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.17 1. kolo | vs. Ku Keon Kang | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
01.06.17 2. kolo | vs. Hong Chung | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.05.17 1. kolo | vs. Jui-Chen Hung | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Sang-Oh Oh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. Hyun-Woo Nam | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Jake Delaney - posledné zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. James McCabe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Hayden Jones | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jack Bruce-Smith | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tai Sach | 6-74, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Patrick Kypson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Makoto Ochi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 5-7, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 6-2, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Omar Jasika | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Blake Ellis | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 6-75, 7-60 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Jacob Brumm | 4-6, 6-1, 3-0, Jacob Brumm - skreč | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. James Watt | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Jeremy Beale | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Filip Peliwo | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Scott Jones | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
24.09.23 finále | vs. Blake Mott | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Jayden Court | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Luke Sorensen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Moerani Bouzige | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Yamato Sueoka | 4-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu |