Chile
30.09.96, 27 rokov
30.09.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
22.09.88, 35 rokov
22.09.88, 35 rokov
Cristopher Kohl vs. Vasil Yehorov - Vzájomné zápasy
12.09.16 | kvalifik. | Cristopher Kohl | Vasil Yehorov | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Hungary F5 | antuka |
Cristopher Kohl form & Vasil Yehorov form
Cristopher Kohl - posledné zápasy
M15 Santiago - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chile F3 - antuka | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Chile F2 - antuka | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Marcelo Ignacio Barros Troncoso | 6-3, 2-1, Marcelo Ignacio Barros Troncoso - skreč | detail zápasu | |
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Guillermo Aracena | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Chile F1 - antuka | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
Peru F2 - antuka | ||||
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Nicolas Acevedo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Mauricio Gutierrez De Rutte | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Peru F1 - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Argentina F6 - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Argentina F5 - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Luciano Tacchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Andre Ku Meza | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Argentina F4 - antuka | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Maximiliano Estevez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Mateo Berne | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Mauricio Alvarez-Guzman | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
14.05.18 kvalifik. | vs. Mykola Leshchynskyy | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Andrej Wawrzyczek | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Poland F1 - antuka | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Ramy Labna | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Egypt F14 - tvrdý | ||||
16.04.18 kvalifik. | vs. Naoki Takeda | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Mark Pfeiffer | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F13 - tvrdý | ||||
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Valentin Guenther | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Muhammad Ragy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F12 - tvrdý | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Antonio Muniz Hidalgo | 7-64, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Greece F5 - tvrdý | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Michalis Kostikoglou | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Greece F4 - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Franco Feitt | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Thomas Pouleur | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Vasil Yehorov - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 2-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Andic | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Noah Merre | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Rocco Piatti | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Blazka | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Horia-Nicolae Marinescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Martin Zavaczki | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Eyal Shyovitz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Stelios Kokkalis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Razvan Baiant | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Martin Tishev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Bill Chan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Riccardo Tavilla | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Ferdi Tangal | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 4-6, 2-6 | detail zápasu |