Rumunsko
22.03.95, 29 rokov
22.03.95, 29 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
16.11.99, 24 rokov
16.11.99, 24 rokov
Cosmin Ontica vs. Nir Vodavoz - Vzájomné zápasy
11.09.19 | 1. kolo | Cosmin Ontica | Nir Vodavoz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Varna | antuka |
Cosmin Ontica form & Nir Vodavoz form
Cosmin Ontica - posledné zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 5-7, 0-1, - Cosmin Ontica - skreč | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicola Ion | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Alexandru Luca | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Eduard Dumitru | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Louis Allen | 7-5, 3-0, Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Bogdan Pavel | 2-6, 0-1, - Cosmin Ontica - skreč | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 5-7, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 6-4, 6-73, 4-10 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Tudor Vlad Vasilache | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 3-4, - Cosmin Ontica - skreč | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Karlo Kranic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nir Vodavoz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Hristo Valeov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Vincent Chen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Adrian Barbu | 6-2, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Jake Hersey | 1-6, 0-2, - Cosmin Ontica - skreč | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Milen Ianakiev | 6-1, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Yanik Kaelin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Roee Benya | 6-76, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Luka Stojanovic (SRB) | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Nir Vodavoz - posledné zápasy
M15 Kfar - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Oleg Stepanenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 4-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venci Ivanov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Preston Brown | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Amit Kakon | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. James Ibrahim | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - skreč | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Evzen Holis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 4-2, Kris Krawcewicz - skreč | detail zápasu |