ZÁPAS
19.07.17 | 2. kolo | Corentin Moutet | Antoine Walch | 6-4, 6-4 | France F16 | antuka |
ŠTATISTIKY
Corentin Moutet | Antoine Walch | |
1. podanie % | 42/70 (60%) | 53/84 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/42 (67%) | 33/53 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/28 (54%) | 11/31 (35%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 40/84 (48%) | 27/70 (39%) |
Vyhrané body celkom | 83/154 (54%) | 71/154 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá | 4 | 5 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
29.10.93, 30 rokov
11 872 $
29.10.93, 30 rokov
11 872 $
Corentin Moutet vs. Antoine Walch - Vzájomné zápasy
19.07.17 | 2. kolo | Corentin Moutet | Antoine Walch | 6-4, 6-4 | detail zápasu | France F16 | antuka |
Corentin Moutet form & Antoine Walch form
Corentin Moutet - posledné zápasy
Bucharest - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Denis Shapovalov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
08.04.24 1. kolo | vs. Alexei Popyrin | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.04.24 kvalifik. | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.04.24 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Naples Challenger - antuka | ||||
30.03.24 semifinále | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.03.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-1, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
29.03.24 štvrťfinále | vs. Federico Coria | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
28.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Nicolas Jarry | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-3, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 4-1, Camilo Ugo Carabelli - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-2, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 finále | vs. Sumit Nagal | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 4-6, 6-75 | detail zápasu |
Antoine Walch - posledné zápasy
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Axel Garcian | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Stefan Cooper | 6-73, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Antoine Hoang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Arthur Nagel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mae Malige | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 5-7, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Leo Raquillet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mat Epee | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ids Waterbolk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-65, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 6-79, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Phil Exner | 6-2, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Maximilian Figl | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Veigy - koberec | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Francois Musitelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Lucas Andriamasilalao | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Thomas Memisoglu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Horst Rieder | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Florent Casays | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-75, 4-6 | detail zápasu |