ZÁPAS
28.06.16 | 1. kolo | Constant Lestienne | Felipe Martinez Sarrasague | 6-4, 6-1 | France F12 | antuka |
ŠTATISTIKY
Constant Lestienne | Felipe Martinez Sarrasague | |
1. podanie % | 32/57 (56%) | 40/59 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/32 (72%) | 19/40 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/25 (56%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 32/59 (54%) | 20/57 (35%) |
Vyhrané body celkom | 69/116 (59%) | 47/116 (41%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Constant Lestienne vs. Felipe Martinez Sarrasague - Vzájomné zápasy
28.06.16 | 1. kolo | Constant Lestienne | Felipe Martinez Sarrasague | 6-4, 6-1 | detail zápasu | France F12 | antuka |
Constant Lestienne form & Felipe Martinez Sarrasague form
Constant Lestienne - posledné zápasy
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Luca Van Assche | 1-4, - Constant Lestienne - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 6-0, 4-1, Roberto Carballes Baena - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.03.24 2. kolo | vs. Felix Auger Aliassime | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Denis Kudla | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Elias Ymer | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
25.02.24 kvalifik. | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Liam Broady | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Alex Michelsen | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Patrick Kypson | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Taro Daniel | 6-4, 4-6, 0-5, - Constant Lestienne - skreč | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Billy Harris | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
07.01.24 kvalifik. | vs. Alexandre Muller | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Harold Mayot | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
07.11.23 2. kolo | vs. Karen Khachanov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Titouan Droguet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-2, 2-0, Benoit Paire - skreč | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Arthur Cazaux | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Felipe Martinez Sarrasague - posledné zápasy
M25 Rosario - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Lucca Guercio | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Astur Martinez Irigoyen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Vitor Leal | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Oscar Mesquida Berg | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Eugenio Gonzalez Fitzmaurice | 5-0, Eugenio Gonzalez Fitzmaurice - skreč | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Santiago Bramajo | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Juan Martin Fumeaux | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
20.02.20 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Austin Rapp | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 kvalifik. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.20 2. kolo kval. | vs. Patricio Alvarado | 2-6, 7-67, 10-5 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.02.20 2. kolo kval. | vs. George Goldhoff | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Kin Javier Gutierrez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.12.19 štvrťfinále | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-1, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
13.12.19 2. kolo | vs. Aron Pierce | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. David Volfson | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Joseph W. Van Meter | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.19 2. kolo kval. | vs. Sebastian Pino | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 6-4, 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Joe Cooper | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Ajeet Rai | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Antonio Nunez | 3-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 0-6, 2-6 | detail zápasu |