ZÁPAS
16.01.18 | 1. kolo | Constant Lestienne | Antoine Bellier | 6-4, 6-2 | France F2 | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Constant Lestienne | Antoine Bellier | |
1. podanie % | 36/56 (64%) | 34/60 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/36 (83%) | 22/34 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/20 (50%) | 12/26 (46%) |
Vyhrané break-bally | 3/3 (100%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/60 (43%) | 16/56 (29%) |
Vyhrané body celkom | 66/116 (57%) | 50/116 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 9 | 4 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Constant Lestienne vs. Antoine Bellier - Vzájomné zápasy
10.10.23 | 1. kolo | Constant Lestienne | Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Malaga Challenger | tvrdý |
22.10.22 | 1. kolo kval. | Constant Lestienne | Antoine Bellier | 6-4, 7-62 | detail zápasu | Basel | tvrdý I. |
16.01.18 | 1. kolo | Constant Lestienne | Antoine Bellier | 6-4, 6-2 | detail zápasu | France F2 | tvrdý I. |
Constant Lestienne form & Antoine Bellier form
Constant Lestienne - posledné zápasy
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Luca Van Assche | 1-4, - Constant Lestienne - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 6-0, 4-1, Roberto Carballes Baena - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.03.24 2. kolo | vs. Felix Auger Aliassime | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Denis Kudla | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Elias Ymer | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
25.02.24 kvalifik. | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Liam Broady | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Alex Michelsen | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Patrick Kypson | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Taro Daniel | 6-4, 4-6, 0-5, - Constant Lestienne - skreč | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Billy Harris | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
07.01.24 kvalifik. | vs. Alexandre Muller | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Harold Mayot | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
07.11.23 2. kolo | vs. Karen Khachanov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Titouan Droguet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-2, 2-0, Benoit Paire - skreč | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Arthur Cazaux | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Antoine Bellier - posledné zápasy
Merida Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Facundo Mena | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Corentin Moutet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 4-6, 4-1, Tomas Machac - skreč | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
05.11.23 finále | vs. Maximilian Marterer | 7-65, 6-75, 7-66 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Rudolf Molleker | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Oscar Otte | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 7-611 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Frederico Ferreira Silva | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Charles Broom | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Martin Sabas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
20.09.23 kvalifik. | vs. Alex Bolt | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Li Tu | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Dan Added | 7-65, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Jack Pinnington Jones | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Lucas Poullain | 5-7, 5-7 | detail zápasu |