ZÁPAS
30.09.18 | kvalifik. | Connor Johnson | James Ibrahim | 7-64, 2-6, 6-4 | Australia F7 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Connor Johnson | James Ibrahim | |
1. podanie % | 60/103 (58%) | 67/115 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/60 (57%) | 44/67 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/43 (42%) | 16/48 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 7/13 (54%) |
Vyhrané body z returnu | 55/115 (48%) | 51/103 (50%) |
Vyhrané body celkom | 107/218 (49%) | 111/218 (51%) |
Dvojchyby | 5 | 23 |
Esá | 3 | 6 |
ŠTATISTIKY
Austrália
16.07.01, 22 rokov
16.07.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
12.04.98, 25 rokov
12.04.98, 25 rokov
Connor Johnson vs. James Ibrahim - Vzájomné zápasy
30.09.18 | kvalifik. | Connor Johnson | James Ibrahim | 7-64, 2-6, 6-4 | detail zápasu | Australia F7 | tvrdý |
Connor Johnson form & James Ibrahim form
Connor Johnson - posledné zápasy
M15 Austin - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Jacob Fearnley | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.19 1. kolo kval. | vs. Lazar Markovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Brenton Chambers | 3-6, 1-3, - Connor Johnson - skreč | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Brenton Chambers | 6-2, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
14.09.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Scheers | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Bolla | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Domagoj Biljesko | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Nedic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Darko Jandric | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Harry Bourchier | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Albury - tráva | ||||
24.02.19 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Scott Puodziunas | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Australia F8 - tvrdý | ||||
08.10.18 1. kolo | vs. Michael Look | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Australia F7 - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Shtengelov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.09.18 kvalifik. | vs. James Ibrahim | 7-64, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. William Ma | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Australia F6 - tvrdý | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Genki Yoshida | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F21 - tvrdý | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Mark Stewart Meyer | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F20 - tvrdý | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hungary F5 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Milan Kovacs | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Dino Bonetta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Njegos Miletic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Vitomir Markovic | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Mislav Bosnjak | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Australia F1 - tráva | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Cameron Edward Smith | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
James Ibrahim - posledné zápasy
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Keremedchiev | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.21 kvalifik. | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Maximo Nagele | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Christian Sigsgaard | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Hamza Ben Yaacoub | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Andres Haefele | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
02.07.20 1. kolo | vs. Blake Bayldon | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Geelong - tráva | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Vincent Stouff | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Ryan Laubser | 4-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Glen Dawes | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
05.03.20 1. kolo | vs. Scott Puodziunas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Chamdani | 6-2, 0-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Ajeet Rai | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Chad Kissell | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Dan Rubin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
31.12.19 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Nicholas Alexander Reyes | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yuki Ikeda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.19 2. kolo kval. | vs. Yoel Yamus | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Tim Handel | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Harri Heliovaara | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Evan King | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Calum Puttergill | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Toowoomba - tvrdý | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Moerani Bouzige | 6-4, 6-72, 10-12 | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Scott Puodziunas | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Harry Bourchier | 3-6, 2-6 | detail zápasu |