Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
17.11.00, 23 rokov
17.11.00, 23 rokov
Colin Sinclair vs. Maxwell Giddens - Vzájomné zápasy
28.01.20 | 2. kolo kval. | Colin Sinclair | Maxwell Giddens | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M25 Weston | antuka |
Colin Sinclair form & Maxwell Giddens form
Colin Sinclair - posledné zápasy
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Jose Statham | 6-72, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ray Ho | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Ray Ho | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Li Tu | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Bellier | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Hanyi Liu | 6-1, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Markos Kalovelonis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Luke Saville | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.23 štvrťfinále | vs. Casey Hoole | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Derek Pham | 5-1, Derek Pham - skreč | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Anton Shepp | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Maxwell Giddens - posledné zápasy
M25 Palm - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Jourdan Kast | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. David Fox | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Carter Morgan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. David Fox | 3-6, 7-64, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Memphis - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Jason Kros | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Decatur - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Mason Beiler | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Leighton Allen | 4-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Wichita - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Nathan Ponwith | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Mwendwa Mbithi | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Orange - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Dragos Constantin Ignat | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Joao Ferreira BRA | 4-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
USA F32 - antuka | ||||
09.11.18 | vs. Spencer Gray | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F14 - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Mauricio Resendiz Dominguez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.17 | vs. Morgan Dill | 6-2, 6-4 | detail zápasu |