ZÁPAS
01.09.20 | kvalifik. | Clement Tabur | Yannik Steinegger | 4-6, 7-66, 10-5 | M15 Caslano | antuka |
ŠTATISTIKY
Clement Tabur | Yannik Steinegger | |
1. podanie % | 46/78 (59%) | 66/86 (77%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/46 (80%) | 42/66 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/32 (47%) | 11/20 (55%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 33/86 (38%) | 26/78 (33%) |
Vyhrané body celkom | 85/164 (52%) | 79/164 (48%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 4 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Yannik Steinegger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Clement Tabur | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Yannik Steinegger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Clement Tabur | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-4 | Yannik Steinegger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clement Tabur | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-5 | Yannik Steinegger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clement Tabur | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Yannik Steinegger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clement Tabur | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Yannik Steinegger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Clement Tabur | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Yannik Steinegger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Clement Tabur | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Yannik Steinegger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Clement Tabur | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Yannik Steinegger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clement Tabur | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Yannik Steinegger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Clement Tabur | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Yannik Steinegger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Clement Tabur | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Yannik Steinegger | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
3 | ||
0-0 | Yannik Steinegger | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 7-3, 8-3, 8-4, 8-5, 9-5 | ||
10-5 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
11.09.00, 23 rokov
33 866 $
11.09.00, 23 rokov
33 866 $
Clement Tabur vs. Yannik Steinegger - Vzájomné zápasy
01.09.20 | kvalifik. | Clement Tabur | Yannik Steinegger | 4-6, 7-66, 10-5 | detail zápasu | M15 Caslano | antuka |
Clement Tabur form & Yannik Steinegger form
Clement Tabur - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Damien Wenger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Nick Hardt | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.24 štvrťfinále | vs. Sebastian Gima | 7-5, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Antonio Massara | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Brandon Holt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Mae Malige | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 finále | vs. Hady Habib | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Fabrizio Andaloro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Arthur Fery | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |
Yannik Steinegger - posledné zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Mae Malige | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Alec Beckley | 3-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Tom Gentzsch | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Jack Loge | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Leo Poupinel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Xin Gao | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Karl Friberg | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Thomas Deschamps | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Adam Moundir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Paul Jubb | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Daniel Little | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.07.23 2. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |