ZÁPAS
17.08.16 | 2. kolo | Clement Geens | Steven Diez | 7-64, 6-4 | Meerbusch Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Clement Geens | Steven Diez | |
1. podanie % | 48/80 (60%) | 44/75 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/48 (77%) | 26/44 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/32 (38%) | 16/31 (52%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 33/75 (44%) | 31/80 (39%) |
Vyhrané body celkom | 82/155 (53%) | 73/155 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esá | 10 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Clement Geens | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Clement Geens | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Clement Geens vs. Steven Diez - Vzájomné zápasy
13.09.16 | 1. kolo | Steven Diez | Clement Geens | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Meknes Challenger | antuka |
17.08.16 | 2. kolo | Clement Geens | Steven Diez | 7-64, 6-4 | detail zápasu | Meerbusch Challenger | antuka |
08.08.16 | 1. kolo | Steven Diez | Clement Geens | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Trnava Challenger | antuka |
Clement Geens form & Steven Diez form
Clement Geens - posledné zápasy
M15 Alkmaar - antuka | ||||
29.08.20 semifinále | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 2-3, - Clement Geens - skreč | detail zápasu | |
28.08.20 štvrťfinále | vs. Benjamin Hassan | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.20 2. kolo | vs. Sem Verbeek | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Lenny Hampel | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.02.20 semifinále | vs. Alexis Musialek | 1-4, - Clement Geens - skreč | detail zápasu | |
21.02.20 štvrťfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Eleftherios Theodorou | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 finále | vs. Zizou Bergs | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Alexis Musialek | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.20 štvrťfinále | vs. Antonio Massara | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Roi Ginat | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.19 semifinále | vs. Georgii Kravchenko | 1-4, - Clement Geens - skreč | detail zápasu | |
22.11.19 štvrťfinále | vs. Rimpei Kawakami | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Guillaume Dermiens | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 0-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
23.08.19 štvrťfinále | vs. Gabriel Petit | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Koksijde - antuka | ||||
17.08.19 semifinále | vs. Carl Soderlund | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.19 štvrťfinále | vs. Simon Carr | 7-613, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu |
Steven Diez - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Felix Gill | 3-6, 0-1, - Steven Diez - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-4, 4-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-4, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.24 | vs. Stefanos Tsitsipas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 | vs. Nicolas Jarry | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yan Bai | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Andrew Paulson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Szymon Kielan | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 4-6 | detail zápasu |