ZÁPAS
14.06.18 | 2. kolo | Clement Geens | John Echeverria | 6-2, 6-1 | Spain F15 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Clement Geens | John Echeverria | |
1. podanie % | 31/47 (66%) | 20/39 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/31 (71%) | 9/20 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/16 (81%) | 10/19 (53%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 20/39 (51%) | 12/47 (26%) |
Vyhrané body celkom | 55/86 (64%) | 31/86 (36%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | John Echeverria | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Clement Geens | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | John Echeverria | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clement Geens | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | John Echeverria | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clement Geens | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | John Echeverria | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clement Geens | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | John Echeverria | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
1-0 | John Echeverria | |
0-0, 30-40 | ||
1-1 | John Echeverria | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-1 | John Echeverria | |
3-1 | John Echeverria | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clement Geens | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | John Echeverria | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Clement Geens vs. John Echeverria - Vzájomné zápasy
14.06.18 | 2. kolo | Clement Geens | John Echeverria | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Spain F15 | tvrdý |
Clement Geens form & John Echeverria form
Clement Geens - posledné zápasy
M15 Alkmaar - antuka | ||||
29.08.20 semifinále | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 2-3, - Clement Geens - skreč | detail zápasu | |
28.08.20 štvrťfinále | vs. Benjamin Hassan | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.20 2. kolo | vs. Sem Verbeek | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Lenny Hampel | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.02.20 semifinále | vs. Alexis Musialek | 1-4, - Clement Geens - skreč | detail zápasu | |
21.02.20 štvrťfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Eleftherios Theodorou | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 finále | vs. Zizou Bergs | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Alexis Musialek | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.20 štvrťfinále | vs. Antonio Massara | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Roi Ginat | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.19 semifinále | vs. Georgii Kravchenko | 1-4, - Clement Geens - skreč | detail zápasu | |
22.11.19 štvrťfinále | vs. Rimpei Kawakami | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Guillaume Dermiens | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 0-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
23.08.19 štvrťfinále | vs. Gabriel Petit | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Koksijde - antuka | ||||
17.08.19 semifinále | vs. Carl Soderlund | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.19 štvrťfinále | vs. Simon Carr | 7-613, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu |
John Echeverria - posledné zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jules Marie | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Daniel Lara Salmeron | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Tomas Cortez | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Nathan Ponwith | 7-5, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-2, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Elmer Moller | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Leopold Zima | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. David Perez Sanz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Alexis Canter | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Eero Vasa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Alejo Sanchez Quilez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Colin Markes | 5-7, 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Billy Harris | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mikel Martinez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Bagneres - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Clement Chidekh | 4-6, 6-4, 7-68 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Mark Wallner | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Cyril Respaut | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu |