ZÁPAS
16.10.18 | 1. kolo | Claudio Fortuna | Guy Den Heijer | 6-3, 6-1 | Israel F14 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Claudio Fortuna | Guy Den Heijer | |
1. podanie % | 30/44 (68%) | 34/56 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/30 (77%) | 18/34 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/14 (71%) | 10/22 (45%) |
Vyhrané body z returnu | 28/56 (50%) | 11/44 (25%) |
Vyhrané body celkom | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá | 4 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Claudio Fortuna | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Guy Den Heijer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Claudio Fortuna | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Claudio Fortuna | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-2 | Guy Den Heijer | |
5-2 | Guy Den Heijer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Claudio Fortuna | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Guy Den Heijer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Claudio Fortuna | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Guy Den Heijer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Claudio Fortuna | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Claudio Fortuna | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Guy Den Heijer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Claudio Fortuna vs. Guy Den Heijer - Vzájomné zápasy
16.10.18 | 1. kolo | Claudio Fortuna | Guy Den Heijer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Israel F14 | tvrdý |
Claudio Fortuna form & Guy Den Heijer form
Claudio Fortuna - posledné zápasy
M15 Irpin - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Giovanni Rizzuti | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.19 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
18.10.18 štvrťfinále | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.18 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.18 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.18 štvrťfinále | vs. Lucas Gerch | - | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Clement Geens | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
28.09.18 štvrťfinále | vs. Kirill Kivattsev | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Oleg Besednikov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Koray Kirci | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
21.09.18 štvrťfinále | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.18 2. kolo | vs. Philip Bachmaier | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
09.09.18 finále | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.18 semifinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.18 2. kolo | vs. Marco Miceli | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.18 štvrťfinále | vs. Maxime Pauwels | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Nicolae Frunza | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
26.08.18 finále | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.08.18 semifinále | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.18 štvrťfinále | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.18 2. kolo | vs. Dragos Dima | 7-62, 6-4 | detail zápasu |
Guy Den Heijer - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 7-63, 6-74 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Niels Visker | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Milan Drinic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 6-6, Yousef Khamis - skreč | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Alastair Gray | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Ali Habib | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Harry Wendelken | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 1-6, 5-3, Guy Den Ouden - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mattia Ricci | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Joshua Charlton | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Joshua Charlton | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 5-7, 7-63, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alexander Orlov | 6-1, 3-0, Alexander Orlov - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Niels Visker | 7-5, 4-6, 9-11 | detail zápasu |