ZÁPAS
04.10.18 | 2. kolo | Claudio Fortuna | Gorazd Srbljak | 6-4, 5-7, 6-2 | Turkey F30 | antuka |
ŠTATISTIKY
Claudio Fortuna | Gorazd Srbljak | |
1. podanie % | 66/97 (68%) | 65/94 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 50/66 (76%) | 38/65 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/31 (39%) | 16/29 (55%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 40/94 (43%) | 35/97 (36%) |
Vyhrané body celkom | 102/191 (53%) | 89/191 (47%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Claudio Fortuna | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Claudio Fortuna | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
3-2 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Claudio Fortuna | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Claudio Fortuna | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Claudio Fortuna | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claudio Fortuna | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Claudio Fortuna | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Claudio Fortuna | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claudio Fortuna | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-A[BP] | ||
Claudio Fortuna | 4-5 | |
Claudio Fortuna | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-6 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Claudio Fortuna | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Claudio Fortuna | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Claudio Fortuna | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Claudio Fortuna | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Claudio Fortuna vs. Gorazd Srbljak - Vzájomné zápasy
04.10.18 | 2. kolo | Claudio Fortuna | Gorazd Srbljak | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | Turkey F30 | antuka |
03.08.17 | 2. kolo | Claudio Fortuna | Gorazd Srbljak | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Macedonia F2 | antuka |
07.07.16 | 2. kolo | Claudio Fortuna | Gorazd Srbljak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Macedonia F3 | antuka |
Claudio Fortuna form & Gorazd Srbljak form
Claudio Fortuna - posledné zápasy
M15 Irpin - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Giovanni Rizzuti | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.19 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
18.10.18 štvrťfinále | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.18 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.18 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.18 štvrťfinále | vs. Lucas Gerch | - | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Clement Geens | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
28.09.18 štvrťfinále | vs. Kirill Kivattsev | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Oleg Besednikov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Koray Kirci | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
21.09.18 štvrťfinále | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.18 2. kolo | vs. Philip Bachmaier | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
09.09.18 finále | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.18 semifinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.18 štvrťfinále | vs. Maxime Pauwels | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.18 2. kolo | vs. Marco Miceli | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Nicolae Frunza | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
26.08.18 finále | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.08.18 semifinále | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.18 štvrťfinále | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.18 2. kolo | vs. Dragos Dima | 7-62, 6-4 | detail zápasu |
Gorazd Srbljak - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Vasil Yehorov | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. David Mizrahi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 4-6, 0-2, - Gorazd Srbljak - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Vujic | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Florent Bax | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Nikola Jovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Gagliardo | 7-5, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Znuderl | 6-75, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. David Prasievi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Milan Drinic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Jovic | 6-75, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 7-612, 8-10 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Gabriel Schenekenberg | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Alex Bancila | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 1-6, 3-6 | detail zápasu |