ZÁPAS
20.09.17 | 2. kolo | Cing-Yang Meng | Yu Hsiang Chiu | 7-5, 6-2 | India F9 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Cing-Yang Meng | Yu Hsiang Chiu | |
1. podanie % | 36/61 (59%) | 27/54 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/36 (75%) | 20/27 (74%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/25 (52%) | 9/27 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 25/54 (46%) | 21/61 (34%) |
Vyhrané body celkom | 65/115 (57%) | 50/115 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 8 |
Esá | 0 | 8 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taipei (CHN)
05.11.94, 29 rokov
16 310 $
05.11.94, 29 rokov
16 310 $
Cing-Yang Meng vs. Yu Hsiang Chiu - Vzájomné zápasy
05.08.19 | 1. kolo kval. | Yu Hsiang Chiu | Cing-Yang Meng | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | M15 Jakarta | tvrdý |
26.03.18 | kvalifik. | Yu Hsiang Chiu | Cing-Yang Meng | 6-75, 6-1, 6-1 | detail zápasu | Japan F4 | tvrdý |
20.09.17 | 2. kolo | Cing-Yang Meng | Yu Hsiang Chiu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | India F9 | tvrdý |
11.10.16 | 1. kolo | Cing-Yang Meng | Yu Hsiang Chiu | 6-1, 4-1, Yu Hsiang Chiu - skreč | detail zápasu | Chinese Taipei | tvrdý |
17.08.15 | 1. kolo | Cing-Yang Meng | Yu Hsiang Chiu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Chinese Taipei | tvrdý |
Cing-Yang Meng form & Yu Hsiang Chiu form
Cing-Yang Meng - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Leonardo Borrelli | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Ties De Regt | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Dzhordzho Binda | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 7-610, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Dominic Ducariu | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Pranav Karthik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Vidunov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Boris Butulija | 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Fabio Nestola | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-72, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Dzhordzho Binda | 6-78, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Guiyang - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Zhao Zhao | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-2, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Xirui Han | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Ching-Mou Yu | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Hong Kit Wong | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Nahor | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Chien-Hsun Lo | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Claudio Renardi Lumanau | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Ahmed Zaki | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Jesse De Jager | 6-2, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Woobin Shin | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Yu Hsiang Chiu - posledné zápasy
M15 Nanchang - antuka | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Sheng Tang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Ziang Li | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Jianhui Li | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Kaza Vinayak Sharma | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Zijiang Yang | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Sida Zeng | 4-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Alexander Crnokrak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 2-0, Matthew Christopher Romios - skreč | detail zápasu | |
19.08.19 kvalifik. | vs. Da Cheng Yuan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.08.19 1. kolo kval. | vs. Claudio Mircea | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Cing-Yang Meng | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Aaron Addison | 2-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Han-Chih Lin | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Mu Fu Tsai | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Yuanfeng Li | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Zheng Baoluo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hengyang - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Zihao Xia | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Zhao Zhao | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Tianjia Guo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 5-7, 1-4, - Yu Hsiang Chiu - skreč | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Jayden Court | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Suraj Kiran Mahtani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Issei Okamura | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Zhou Mingzhou | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Yanjie Zheng | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
Thailand F9 - tvrdý | ||||
10.11.18 2. kolo kval. | vs. George Botezan | 7-61, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-2, 7-5 | detail zápasu |