ZÁPAS
28.07.18 | semifinále | Chun Hsin Tseng | Wei-De Lin | 6-3, 6-2 | Chinese Taipei | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Chun Hsin Tseng | Wei-De Lin | |
1. podanie % | 40/66 (61%) | 36/52 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/40 (73%) | 20/36 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/26 (62%) | 10/16 (63%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/52 (42%) | 21/66 (32%) |
Vyhrané body celkom | 67/118 (57%) | 51/118 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esá | 6 | 2 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taipei (CHN)
05.02.96, 28 rokov
25 075 $
05.02.96, 28 rokov
25 075 $
Chun Hsin Tseng vs. Wei-De Lin - Vzájomné zápasy
28.07.18 | semifinále | Chun Hsin Tseng | Wei-De Lin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Chinese Taipei | tvrdý |
Chun Hsin Tseng form & Wei-De Lin form
Chun Hsin Tseng - posledné zápasy
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Titouan Droguet | 4-1, Titouan Droguet - skreč | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Matteo Martineau | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Yunseong Chung | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Luca Nardi | 4-6, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Quentin Halys | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 0-1, - Chun Hsin Tseng - skreč | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Lucas Pouille | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
08.10.23 2. kolo | vs. Adrian Mannarino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Thiago Moura Monteiro | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Wei-De Lin - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-4, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Mika Brunold | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Timur Kiuamov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 7-67, 4-4, - Wei-De Lin - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Runze Yang | 1-0, Runze Yang - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.22 kvalifik. | vs. Noah Thurner | 7-65, 6-75, 12-10 | detail zápasu | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Nico Hornitschek | 6-2, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.22 kvalifik. | vs. Cesar Bourgois | 6-2, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
28.02.22 2. kolo kval. | vs. William Alsterback | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Pol Wattanakul | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Qun Gao | 5-7, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Arthur Weber | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Haadin Bava | 6-4, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Pasawee Reansuwong | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Takashi Saito | 6-72, 3-6 | detail zápasu |