Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Čína
18.02.94, 30 rokov
18.02.94, 30 rokov
Chukang Wang vs. Qun Gao - Vzájomné zápasy
08.07.18 | 2. kolo kval. | Chukang Wang | Qun Gao | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | China F10 | tvrdý |
Chukang Wang form & Qun Gao form
Chukang Wang - posledné zápasy
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 3-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Aoran Wang | 6-73, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Francois Musitelli | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Anning - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Bang Shuo Yin | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Fuzhou - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shanghai - tvrdý | ||||
16.07.23 finále | vs. Luca Castelnuovo | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.07.23 semifinále | vs. Sheng Tang | 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
14.07.23 štvrťfinále | vs. Pol Wattanakul | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Qian Sun | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 6-0, 2-0, Daniil Ostapenkov - skreč | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Daniil Ostapenkov | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Qian Sun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Xiaofei Wang | 6-73, 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Jordan Chiu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Ching Ho Sunny Yue | 4-1, Ching Ho Sunny Yue - skreč | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Yan Bai | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Jie Cui | 3-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Xian Yao Zhou | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Yan Bai | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Jie Cui | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Xian Yao Zhou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Jeremy Jin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Davud Amirov | 6-0, 4-1, Davud Amirov - skreč | detail zápasu |
Qun Gao - posledné zápasy
M25 Chiang - tvrdý | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Natthasith Kunsuwan | 4-6, 0-2, - Qun Gao - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
08.05.22 2. kolo kval. | vs. Dusan Rsovac | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Jae Hwan Kim | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 7-65, 6-74, 15-17 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
07.01.20 kvalifik. | vs. Kasidit Samrej | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Marvin Mang Hin Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 0-3, - Qun Gao - skreč | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Pattanapong Borisutpong | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Wei-De Lin | 7-5, 1-6, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Rishab Agarwal | 6-4, 0-6, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Daisuke Sumizawa | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Quoc Uy Vo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Kacper Long Vu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Kaiwei Wang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Arthur Weber | 1-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Xin Hu | 4-6, - Qun Gao - skreč | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Bingyu Yu | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 1-2, - Qun Gao - skreč | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Bohua Dong | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 6-75, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Yutian Ji | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Luan - tvrdý | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Pak Long Yeung | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
China F12 - antuka | ||||
12.08.18 kvalifik. | vs. Li-Wie Tan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Yutian Ji | 6-1, 6-2 | detail zápasu |