ZÁPAS
25.10.16 | 1. kolo | Christos Antonopoulos | Darko Jandric | 5-7, 7-5, 6-3 | Greece F7 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Christos Antonopoulos | Darko Jandric | |
1. podanie % | 56/98 (57%) | 66/102 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 40/56 (71%) | 46/66 (70%) |
Vyhrané body z 2.podania | 24/42 (57%) | 18/36 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/12 (33%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 38/102 (37%) | 34/98 (35%) |
Vyhrané body celkom | 102/200 (51%) | 98/200 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
Grécko
19.07.98, 25 rokov
19.07.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Christos Antonopoulos vs. Darko Jandric - Vzájomné zápasy
25.10.16 | 1. kolo | Christos Antonopoulos | Darko Jandric | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | Greece F7 | tvrdý |
20.04.15 | 2. kolo kval. | Christos Antonopoulos | Darko Jandric | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Greece F5 | tvrdý |
Christos Antonopoulos form & Darko Jandric form
Christos Antonopoulos - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Joseph Phillips | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Rocco Piatti | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicholas Campbell | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 6-75, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Attila Boros | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Louis Van Herck | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Davud Amirov | 4-6, 7-61, 4-10 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Smiljanic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Ariel Meshulam | 6-2, 5-1, Ariel Meshulam - skreč | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Hong Kit Wong | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Luca Fantini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Linus Videhult | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Odysseas Rammos | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Adrien Gobat | 3-6, 2-4, - Christos Antonopoulos - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Dhananjay Singh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Kohler | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Darko Jandric - posledné zápasy
M15 Novi - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Keremedchiev | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Peter Makk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.07.20 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 1-6, 0-3, - Darko Jandric - skreč | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Yanais Laurent | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Dusan Rajic | 6-4, 2-6, 7-61 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Nini Gabriel Dica | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Nikola Cacic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Basaran Simsek | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Luca Gelhardt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.19 štvrťfinále | vs. Jordi Munoz-Abreu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Matija Pecotic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Filip Stipic | 1-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Filip Maric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Baja - antuka | ||||
15.08.19 1. kolo | vs. Roko Horvat | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu |