ZÁPAS
18.08.14 | 1. kolo kval. | Christopher Waite | Tim Handel | 6-2, 2-6, 7-65 | Germany F13 | antuka |
ŠTATISTIKY
Nemecko
16.11.91, 32 rokov
16.11.91, 32 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Christopher Waite vs. Tim Handel - Vzájomné zápasy
18.08.14 | 1. kolo kval. | Christopher Waite | Tim Handel | 6-2, 2-6, 7-65 | detail zápasu | Germany F13 | antuka |
Christopher Waite form & Tim Handel form
Christopher Waite - posledné zápasy
Germany F13 - antuka | ||||
24.08.15 kvalifik. | vs. Stefan Fiacan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.15 1. kolo kval. | vs. Darko Bojanovic | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
17.08.15 2. kolo kval. | vs. David Pultr | 4-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Mario Gehrlein | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
10.08.15 1. kolo kval. | vs. Stepan Rinko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.15 kvalifik. | vs. Prajnesh Gunneswaran | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.15 2. kolo kval. | vs. Darko Bojanovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Croatia F6 - antuka | ||||
23.03.15 | vs. Casper Bonapart | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
23.03.15 1. kolo kval. | vs. Robert Rumler | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Croatia F5 - antuka | ||||
16.03.15 | vs. Nikola Aleksic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.03.15 1. kolo kval. | vs. Franjo Raspudic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Croatia F4 - antuka | ||||
09.03.15 | vs. Antun Vidak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F3 - koberec | ||||
19.01.15 1. kolo kval. | vs. Thorben Michaelis | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F2 - tvrdý I. | ||||
12.01.15 1. kolo kval. | vs. Benedict Moerl | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.01.15 2. kolo kval. | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F16 - koberec | ||||
13.10.14 1. kolo kval. | vs. Alexander Mannapov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F13 - antuka | ||||
18.08.14 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 6-2, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
18.08.14 kvalifik. | vs. Jakob Sude | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.08.14 1. kolo | vs. Moritz Baumann | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Oliver Hong | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.14 2. kolo kval. | vs. David Simunek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
04.08.14 kvalifik. | vs. Ivan Gomez Mantilla | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Blaz Seric | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.14 2. kolo kval. | vs. Dominique Denis Maden | 4-6, 6-3, 5-1, Dominique Denis Maden - skreč | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
14.04.14 1. kolo kval. | vs. Alexander Bilcik | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.14 2. kolo kval. | vs. Tobias Blomgren | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F5 - tvrdý | ||||
07.04.14 1. kolo kval. | vs. Shotaro Goto | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F20 - koberec | ||||
21.10.13 2. kolo kval. | vs. Alexander Mannapov | 3-6, 5-3, - Christopher Waite - skreč | detail zápasu |
Tim Handel - posledné zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Samuel Brosset | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tristan Berard | 6-2, 7-611 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Nino Serdarusic | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 7-66, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. James Tracy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Jay Clarke | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-0, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Calin Manda | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 7-610, 7-5 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-712 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detail zápasu |