ZÁPAS
24.07.16 | finále | Christopher O'Connell | Nerman Fatic | 6-4, 6-1 | Serbia F1 | antuka |
ŠTATISTIKY
Christopher O'Connell | Nerman Fatic | |
1. podanie % | 30/46 (65%) | 52/68 (76%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/30 (80%) | 30/52 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/16 (63%) | 2/16 (13%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 36/68 (53%) | 12/46 (26%) |
Vyhrané body celkom | 70/114 (61%) | 44/114 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Christopher O'Connell vs. Nerman Fatic - Vzájomné zápasy
13.04.23 | 2. kolo | Christopher O'Connell | Nerman Fatic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Split Challenger | antuka |
02.06.19 | štvrťfinále | Christopher O'Connell | Nerman Fatic | 7-63, 6-4 | detail zápasu | M25 Kiseljak | antuka |
18.05.19 | semifinále | Christopher O'Connell | Nerman Fatic | 6-77, 6-1, 4-2, Nerman Fatic - skreč | detail zápasu | M25 Doboj | antuka |
12.08.16 | štvrťfinále | Christopher O'Connell | Nerman Fatic | 7-61, 6-2 | detail zápasu | Serbia F4 | antuka |
24.07.16 | finále | Christopher O'Connell | Nerman Fatic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Serbia F1 | antuka |
Christopher O'Connell form & Nerman Fatic form
Christopher O'Connell - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
26.03.24 4. kolo | vs. Jannik Sinner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 3. kolo | vs. Martin Damm | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
23.03.24 2. kolo | vs. Frances Tiafoe | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.03.24 2. kolo | vs. Alexander Zverev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Jack Draper | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Jan-Lennard Struff | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Billy Harris | 6-76, - Christopher O'Connell - skreč | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ben Shelton | 4-6, 1-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo | vs. Cristian Garin | 3-6, 7-5, 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
11.01.24 štvrťfinále | vs. Sebastian Korda | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo | vs. Alexei Popyrin | 4-6, 7-65, 6-74 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 7-66, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 6-73, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
29.10.23 kvalifik. | vs. Dominic Thiem | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 7-63, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 kvalifik. | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 7-62, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
05.10.23 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
24.09.23 štvrťfinále | vs. Grigor Dimitrov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 2. kolo | vs. Taro Daniel | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
14.09.23 štvrťfinále | vs. Terence Atmane | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Nerman Fatic - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 finále | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.11.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
05.11.23 kvalifik. | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 štvrťfinále | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 štvrťfinále | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - skreč | detail zápasu |