ZÁPAS
19.07.17 | 2. kolo | Christian Hirschmueller | Marc Dijkhuizen | 7-64, 7-5 | Lithuania F1 | antuka |
ŠTATISTIKY
Christian Hirschmueller | Marc Dijkhuizen | |
1. podanie % | 55/88 (63%) | 39/79 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/55 (71%) | 26/39 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/33 (42%) | 19/40 (48%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 34/79 (43%) | 35/88 (40%) |
Vyhrané body celkom | 87/167 (52%) | 80/167 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 4 | 3 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
01.04.96, 28 rokov
22 647 $
01.04.96, 28 rokov
22 647 $
Christian Hirschmueller vs. Marc Dijkhuizen - Vzájomné zápasy
19.07.17 | 2. kolo | Christian Hirschmueller | Marc Dijkhuizen | 7-64, 7-5 | detail zápasu | Lithuania F1 | antuka |
Christian Hirschmueller form & Marc Dijkhuizen form
Christian Hirschmueller - posledné zápasy
Ludwigshafen Challenger - antuka | ||||
01.07.19 kvalifik. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.19 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Andrey Uvarov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Justin Boulais | 5-5, Justin Boulais - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Clement Geens | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.04.19 kvalifik. | vs. Shamael Chaudhry | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Melker Isaksson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Maxime Pauwels | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Damien Bayard | 6-4, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
25.02.19 kvalifik. | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Maksim Tikhomirov | 0-4, - Christian Hirschmueller - skreč | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Lorenzo Frigerio | 7-63, 2-6, 0-3, - Christian Hirschmueller - skreč | detail zápasu | |
Tunisia F45 - tvrdý | ||||
21.12.18 štvrťfinále | vs. Clement Tabur | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.18 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.18 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
17.12.18 kvalifik. | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.12.18 2. kolo kval. | vs. Simon Musset | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Szymon Walkow | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Germany F15 - koberec | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-2, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Germany F13 - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F7 - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 0-6, 0-1, - Christian Hirschmueller - skreč | detail zápasu | |
Netherlands F2 - antuka | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 0-6, 2-4, - Christian Hirschmueller - skreč | detail zápasu | |
Germany F5 - antuka | ||||
29.06.18 štvrťfinále | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.06.18 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Tim Seibert | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Marc Dijkhuizen - posledné zápasy
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.21 kvalifik. | vs. Zachary Eisinga | 1-5, - Marc Dijkhuizen - skreč | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Lenn Luemkemann | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Gleb Blekher | 6-2, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-1, 2-0, Osmancan Soyler - skreč | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Riccardo Tavilla | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Mateus Alves | 2-6, 7-60, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 0-3, - Marc Dijkhuizen - skreč | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Luis Humberto Lopez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Justin Eleveld | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Agadir - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Mohamed Alami | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Mohamed Said Chaki | 6-4, 6-2 | detail zápasu |