ZÁPAS
17.08.16 | 1. kolo | Christian Hirschmueller | Darko Jandric | 2-6, 6-3, 6-4 | Serbia F5 | antuka |
ŠTATISTIKY
Christian Hirschmueller | Darko Jandric | |
1. podanie % | 47/84 (56%) | 56/83 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/47 (70%) | 36/56 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/37 (43%) | 15/27 (56%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 32/83 (39%) | 35/84 (42%) |
Vyhrané body celkom | 81/167 (49%) | 86/167 (51%) |
Dvojchyby | 6 | 2 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Christian Hirschmueller vs. Darko Jandric - Vzájomné zápasy
08.09.16 | 2. kolo | Christian Hirschmueller | Darko Jandric | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Serbia F6 | antuka |
17.08.16 | 1. kolo | Christian Hirschmueller | Darko Jandric | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Serbia F5 | antuka |
Christian Hirschmueller form & Darko Jandric form
Christian Hirschmueller - posledné zápasy
Ludwigshafen Challenger - antuka | ||||
01.07.19 kvalifik. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.19 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Andrey Uvarov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Justin Boulais | 5-5, Justin Boulais - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Clement Geens | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.04.19 kvalifik. | vs. Shamael Chaudhry | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Melker Isaksson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Maxime Pauwels | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Damien Bayard | 6-4, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
25.02.19 kvalifik. | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Maksim Tikhomirov | 0-4, - Christian Hirschmueller - skreč | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Lorenzo Frigerio | 7-63, 2-6, 0-3, - Christian Hirschmueller - skreč | detail zápasu | |
Tunisia F45 - tvrdý | ||||
21.12.18 štvrťfinále | vs. Clement Tabur | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.18 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.18 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
17.12.18 kvalifik. | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.12.18 2. kolo kval. | vs. Simon Musset | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Szymon Walkow | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Germany F15 - koberec | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-2, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Germany F13 - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F7 - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 0-6, 0-1, - Christian Hirschmueller - skreč | detail zápasu | |
Netherlands F2 - antuka | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 0-6, 2-4, - Christian Hirschmueller - skreč | detail zápasu | |
Germany F5 - antuka | ||||
29.06.18 štvrťfinále | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.06.18 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Tim Seibert | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Darko Jandric - posledné zápasy
M15 Novi - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Keremedchiev | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Peter Makk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.07.20 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 1-6, 0-3, - Darko Jandric - skreč | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Yanais Laurent | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Dusan Rajic | 6-4, 2-6, 7-61 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Nini Gabriel Dica | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Nikola Cacic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Basaran Simsek | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Luca Gelhardt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.19 štvrťfinále | vs. Jordi Munoz-Abreu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Matija Pecotic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Filip Stipic | 1-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Filip Maric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Baja - antuka | ||||
15.08.19 1. kolo | vs. Roko Horvat | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu |