ZÁPAS
02.02.20 | 1. kolo kval. | Chien-Hsun Lo | Tonkla Mulada | 6-1, 6-2 | M25 Nonthaburi | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Chien-Hsun Lo | Tonkla Mulada | |
1. podanie % | 30/52 (58%) | 29/60 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/30 (70%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/22 (50%) | 12/31 (39%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 36/60 (60%) | 20/52 (38%) |
Vyhrané body celkom | 68/112 (61%) | 44/112 (39%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Thajsko
15.09.00, 23 rokov
15.09.00, 23 rokov
Chien-Hsun Lo vs. Tonkla Mulada - Vzájomné zápasy
02.02.20 | 1. kolo kval. | Chien-Hsun Lo | Tonkla Mulada | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M25 Nonthaburi | tvrdý |
02.09.19 | 1. kolo kval. | Chien-Hsun Lo | Tonkla Mulada | 6-0, 6-0 | detail zápasu | M15 Hua | tvrdý |
Chien-Hsun Lo form & Tonkla Mulada form
Chien-Hsun Lo - posledné zápasy
M15 Kuala - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Leong Prickett | 2-4, - Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Tomohiro Masabayashi | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 2-5, - Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Licitra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.23 kvalifik. | vs. Gabriele Bosio | 7-62, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 6-1, 4-1, Ainius Sabaliauskas - skreč | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Arthur Weber | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Tushar Madan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 5-7, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Corey Gaal | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.01.23 kvalifik. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Cing-Yang Meng | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 0-5, - Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.22 kvalifik. | vs. Vladimir Korolev | Vladimir Korolev - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Shane Biddaiah | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Terence Atmane | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.22 štvrťfinále | vs. Finn Reynolds | 6-79, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 1-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.22 štvrťfinále | vs. Andrew Rogers | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu |
Tonkla Mulada - posledné zápasy
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Chien-Hsun Lo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 3-6, 7-66, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Soichiro Moritani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Syed Mohd Agil Syed Naguib | 3-6, 6-6, - Tonkla Mulada - skreč | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Chattarin Wareesri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Khai Keat Neoh | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Syed Mohd Agil Syed Naguib | 4-6, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Credit Chaiyarin | 4-6, 0-4, - Tonkla Mulada - skreč | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Chien-Hsun Lo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo kval. | vs. Yeongseok Jeong | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 2-6, 0-3, - Tonkla Mulada - skreč | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.07.19 1. kolo kval. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 3-6, 0-2, - Tonkla Mulada - skreč | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Kasidit Samrej | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Winter Meagher | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Thailand F9 - tvrdý | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Ching-Mou Yu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.18 1. kolo | vs. Michael Mathayomchand | 6-75, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. George Botezan | George Botezan - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.18 2. kolo kval. | vs. Neil Pauffley | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Thailand F7 - tvrdý | ||||
28.10.18 kvalifik. | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Suthinan Tanthaseraneewat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Thailand F6 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Raghav Jaisinghani | 7-5, 5-7, 7-612 | detail zápasu | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Akash Nandwal | 4-6, 0-1, - Tonkla Mulada - skreč | detail zápasu | |
Thailand F5 - tvrdý | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Matic Spec | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Wattanachai Lungkeaw | 6-3, 6-1 | detail zápasu |