ZÁPAS
30.04.19 | kvalifik. | Chenhe Li | Bingyu Yu | 6-2, 6-1 | M15 Wuhan | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Chenhe Li | Bingyu Yu | |
1. podanie % | 45/60 (75%) | 16/41 (39%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/45 (60%) | 10/16 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/15 (53%) | 4/25 (16%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/41 (66%) | 25/60 (42%) |
Vyhrané body celkom | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Chenhe Li | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Bingyu Yu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Chenhe Li | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Bingyu Yu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chenhe Li | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Bingyu Yu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Chenhe Li | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Bingyu Yu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Chenhe Li | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Bingyu Yu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chenhe Li | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Bingyu Yu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chenhe Li | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Bingyu Yu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chenhe Li | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Čína
28.07.01, 22 rokov
28.07.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Čína
18.02.99, 25 rokov
18.02.99, 25 rokov
Chenhe Li vs. Bingyu Yu - Vzájomné zápasy
30.04.19 | kvalifik. | Chenhe Li | Bingyu Yu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Wuhan | tvrdý |
Chenhe Li form & Bingyu Yu form
Chenhe Li - posledné zápasy
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Renlong Pang | - | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. James Elia | 3-6, 7-5, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Cheng Han | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hengyang - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Lucas Krainer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Shenzhen - tvrdý | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 7-5, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Sheng Tang | 6-76, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Luan - tvrdý | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Wuhan - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Hao Wu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Wuhan - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Bingyu Yu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Xiaoyu He | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Apuroop Patlolla Reddy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
06.01.19 1. kolo kval. | vs. Li-Wie Tan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
31.12.18 1. kolo kval. | vs. Haitong Xia | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F34 - tvrdý I. | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Maximilian Sinn | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
USA F32 - antuka | ||||
15.11.18 1. kolo | vs. Nuno Borges | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F30 - antuka | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Julian Bradley | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
USA F29 - antuka | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Tyler Mercier | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F27 - tvrdý | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Guido Marson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Jan Galka | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
China F11 - tvrdý | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Runhao Hua | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Yuchen Wu (2000) | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
China F10 - tvrdý | ||||
09.07.18 kvalifik. | vs. Li-Wie Tan | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
China F9 - tvrdý | ||||
05.07.18 2. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.07.18 1. kolo | vs. Yong Jia Cai | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
China F6 - tvrdý | ||||
17.05.18 štvrťfinále | vs. Kento Takeuchi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.18 2. kolo | vs. Chuhan Wang | 0-6, 7-66, Chuhan Wang - skreč | detail zápasu | |
15.05.18 1. kolo | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu |
Bingyu Yu - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Freddie Ridout | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Daniil Evseev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Madhwin Kamath | 7-5, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Luciano Barbarino | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Bert Nuyts | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Joe Tyler | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Filip Kana | 6-4, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Weitao Xu | 5-7, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. David Kim | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Baotou - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Ye Hongyu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukun Wang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Anning - antuka | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Rui Ning Huang | 6-3, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ladeng Ran | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Fuzhou - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Aoran Wang | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shanghai - tvrdý | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Zijiang Yang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Linang Xiao | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Xiaoyin Yang | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Chen-Yu Lu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Yukun Wang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Tianhui Zhang | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ki Lung Ng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Aditya Vardhan Duddupudi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Jeremy Jin | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Wenfu Li | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Freddy Blaydes | 7-62, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Adrien Gobat | 4-6, 2-6 | detail zápasu |