ZÁPAS
23.06.17 | štvrťfinále | Ching-Mou Yu | Tung-Lin Wu | 6-4, 6-2 | Chinese Taipei | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ching-Mou Yu | Tung-Lin Wu | |
1. podanie % | 30/52 (58%) | 41/59 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/30 (77%) | 27/41 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/22 (68%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané body z returnu | 25/59 (42%) | 14/52 (27%) |
Vyhrané body celkom | 63/111 (57%) | 48/111 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 9 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ching-Mou Yu vs. Tung-Lin Wu - Vzájomné zápasy
08.04.19 | 1. kolo | Tung-Lin Wu | Ching-Mou Yu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Taipei City | tvrdý I. |
23.06.17 | štvrťfinále | Ching-Mou Yu | Tung-Lin Wu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Chinese Taipei | tvrdý |
16.04.17 | 2. kolo kval. | Tung-Lin Wu | Ching-Mou Yu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Taipei City | koberec |
Ching-Mou Yu form & Tung-Lin Wu form
Ching-Mou Yu - posledné zápasy
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Parth Aggarwal | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Cing-Yang Meng | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Rishiraj Shekhawat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Ha Minh Duc Vu | 7-5, 1-3, - Ching-Mou Yu - skreč | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Keisuke Saitoh | - | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 6-1, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Yamato Sueoka | 5-7, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Liu Hui Retallick | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Gunawan Trismuwantara | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Seremban - tvrdý | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Jie Cui | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Jose Statham | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-3, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Chiang - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Artur Soghoyan | 6-1, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 3-6, 7-5, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Piotr Galus | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Kaohsiung Challenger - koberec | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 6-4, 2-6, 1-3, - Ching-Mou Yu - skreč | detail zápasu |
Tung-Lin Wu - posledné zápasy
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Timo Legout | 4-6, 7-61, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Cash Hanzlik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ezekiel Clark | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Adam Walton | 0-6, 7-65, 6-74 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 7-65, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 2-3, - Tung-Lin Wu - skreč | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Adrian Mannarino | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Mate Valkusz | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ryan Peniston | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Mark Lajal | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Jason Jung | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-75, 7-63, 6-76 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Dominik Palan | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Fajing Sun | 7-65, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cary 1 - tvrdý | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Patrick Kypson | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |